Медицина

У 2015 році в Кам’янці спостерігається позтивна динаміка приросту населення

Автор: Veronika, 09 Лют 2015

imagesКам’янець-Подільський досить оптимістично розпочав 2015 рік.

buy xanax without prescription

Принаймні, про це свідчить позитивна динаміка приросту населення.

valium online no prescription

Так, починаючи з 1 січня 2015 року в місті народилося 113 осіб, а померло – 97.

xanax online without prescription

На думку лікарів та міської влади, такі оптимістичніцифри повинні бути враховані під час майбутнього реформування  медичної галузію

buy klonopin online no prescription

За статистичними даними, минулого року до лікарів Кам’янця-Подільського звернулося 34 547 осіб.

buy valium online no prescriptionxanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Коментування вимкнуто

У Кам’янці-Подільському різко зросла захворюваність на ГРВІ

Автор: Veronika, 04 Лют 2015

thumbnail-20130327182901nУ головному управлінні Держсанепідслужби Хмельницької області повідомили про сезонний підйом захворюваності на грип та ГРВІ.
Хмельничиина наблизилася до перевищення епідеміологічного порогу захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання.

Лише за вчорашній день до Хмельницької міської інфекційної лікарні було госпіталізовано майже тридцять чоловік. А у Кам’янець-Подільському, Нетішені та Славуті зафіксовано показники захворюваності вище порогового рівня. Читати повністю…

Рубрика: Медицина
Коментування вимкнуто

Юрій Ганущак: “Медицину повинні реформувати не лікарі”

Автор: Veronika, 20 Лис 2014

Медицина – це найважча галузь для реформування, адже на неї йде найбльше фінансування, а отже, є і багато зацікавлених і розподілів цих коштів.

Водночас ця галузь потребує якнайшвидших змін.

Про це поряд з іншими темами йшлось під час тренінгу “Реформа з децентралізації в медіа”, який 20 листопада проходив у Кам’янці-Подільському.

На думку директора Інституту розвитку територій Юрія Ганущака, найкраще було б, якби реформуванням займалися не лікарі, які часто просто зацікавленні в збереженні сталої системи. Найефективніший результат реформування медцини показала Словаччина, де реформами займався 35-річний економіст, який абсолютно нічого не мав до медицини. Читати повністю…

Рубрика: Медицина
Коментування вимкнуто

У міській поліклініці відремонтували флюрограф

Автор: Veronika, 20 Лис 2014

imagesУ міській поліклініці провели ремонт та фактичне оновлення флюрографа, який працює в медичній установі ще з 2002 року.

Через зношеність механізм часто почав виходити з ладу. Це створювало значні незручності для мешканців міста.

Для ремонту обладання з міського бюджету виділено 248 тис. грн. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

За ці кошти проведений капітальний ремонт флюорографічного комплекса з цифровою обробкою зображення, проведено капітальний ремонт із заміною комплектуючих електромеханічних вузлів, здійснено заміну автоматизованих робочих місць оператора та лікаря. Читати повністю…

Рубрика: Медицина
Коментування вимкнуто

на Хмельниччині зафіксоване найбільше зростання захворюваності на грип

Автор: Veronika, 14 Лис 2014

За інформацією Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України», показники захворюваності на грип та ГРВІ протягом 45-го тижня 2014 р. (3–9 листопада) не перевищують епідемічного порогу й знаходяться в межах від –0,6% в Хмельницькій до –79,1% в Івано-Франківській областях (без урахування даних з АР Крим, Луганської області та м. Севастополь).

Серед населення Хмельницької області відзначається перевищення темпів приросту заховрюваності на грип та ГРВІ  на 30,6%.

За звітний тиждень в Україні щеплено проти грипу 8108 осіб, що на 11,5% більше, ніж за минулий тиждень. Всього вакциновано проти грипу 3199 осіб, із них осіб груп ризику — 29 821 (95,6%).

Рубрика: Медицина
Коментування вимкнуто

У пологовому відділенні осучаснили дві палати

Автор: Veronika, 04 Лис 2014

1415027891_img_5226У пологовому відділенні Кам’янець-Подільської міської лікарні осучаснили дві палати. За кошти страхових компаній вдалося вдалося відремонтувати дві кімнати, які обладнали санвузлами, столики для повивання  для новонароджених, а також місцями для рідних породіллі та немовляти. За словами головного лікаря Дмитра Васильянова, вартість таких робіт – 25 тис. грн. Нові палати особисто оглянув міський голова Михайло Сімашкевич, який пообіцяв залучити додаткові кошти для оновлення пологового відділення, яке повинно відповідати вимогам часу.

Також Михайло Сімашкевич пообіцяв, що до кінця цього місяця буде вирішено питання із придбанням автономної дизельної електростанції для безперервного постачання електроенергії у пологовий будинок.

За матеріалами офіційного сайту міської ради

Коментування вимкнуто

Відомі кам’янецькі нейрохірурги Лонтковські заявили, що йдуть з роботи

Автор: Veronika, 31 Жов 2014

1374100_619009981475800_1350439242_nКам’янецький нейрохірург, лікар вищої категорії Юрій Лонтковський заявив про те, що з 1 листопада він та його батько Анатолій Лонтковський звільняються з посад нейрохірургів міської поліклініки. Звільнення відбувається за власним бажанням.

Таким чином, припиняє свою роботу амбулаторно-поліклінічна нейрохірургічна служба нашого  міста.

Про це Юрій Лонтковський написав на своїй сторінці у “Фейсбуку”.

Причиною звільнення, за словами Юрія Анатолійовича, є те, що йому та його батькові-колезі вручили офіційне повідомлення з попередженням про звільнення з роботи нейрохірурга міської поліклініки з 1 січня 2015 року. Відтак, у поліклініці просто скорочуються такі посади. Консультації можна буде отримати в стаціонарному відділенні міської лікарні або у Хмельницькому.

Лікарі вважають, що рішення про скорочення їх посад є принизливим, тому “враховуючи всю принизливість цієї події, було прийняте рішення про звільнення з посад нейрохірургів поліклініки вже з 1 листопада 2014 року”. Читати повністю…

Коментування вимкнуто

У Кам’янці знову заговорили про об’єднання міської та районної лікарень

Автор: Veronika, 24 Вер 2014

У Кам’янці-Подільському вже більше десяти років ведуться розмови щодо можливого об’єдання міської та районної лікарень, які знаходяться на відстані 100 метрів одна від одної.

Говориться про те, що якщо об’єднати фонди, обладання, спеціалістів, то від цього якість медицини нашого регіону тільки покращиться, а також вдасться скоротити видатки на медицину, яка “з’їдає” левову частку бюджетів міста та району.

Першими пропонують об’єднати пологові відділення, які є напівпорожніми в обох лікарнях.

Але досі все це залишалося на рівні розмов.

Проте сьогодні міське управління охорони здоров’я знову заговорилося про необхідність реформ у їхній галузі.

Основним поштовхом до реформарторських віянь стали гроші, яких банально не вистачає. Читати повністю…

Рубрика: Медицина
Коментування вимкнуто

Сімейні лікарі виграли 10 тис грн

Автор: Veronika, 04 Сер 2014

Члени асоціації “Сімейних лікарів” Кам’янця-Подільського в черговий раз виграли грант на 10 000 грн. для реалізації проекту “Здолаємо біль разом” в конкурсі “Підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги: “Паліативнна допомога – справа кожного!”

Конкурс оголошено Міжнародним фондом “Відродження” у рамках Програмної ініціативи “Громадське здоров’я”

До участі було запрошено представників громадських організацій з усіх областей України, що реалізують програми зменшення шкоди та програми паліативної допомоги, а також представників аналітичних центрів і наукових інститутів, що домагають підзвітності та прозорості влади шляхом моніторингу бюджетів або реалізують антикорупційні ініціативи. Читати повністю…

Рубрика: Медицина
Коментування вимкнуто

Для обстеження вагітних кам’янчанок використовуватимуть найсучасніший апарат

Автор: Veronika, 07 Тра 2014

 Сучасний апарат ультра-звукової діагностики, одного з провідних європейских виробників діагностичного обладнання презентували 7 травня у пологовому відділенні.

Завдяки постійним перемовинам, які проводив Михайло Сімашкевич зі стороною Японії, Кам’янець-Подільська міська лікарня № 1 отримала грантові кошти в програмі уряду Японії “Кусаноне” на переоснащення акушерської служби.

«На сьогодні це найсучасніший апарат для обстеження жінок і породіль у місті.  Він дасть змогу з точністю діагностувати  захворювання, виявляти патології у вагітних» – коментує міський голова.       Читати повністю…

Рубрика: Медицина
Коментування вимкнуто
Сторінка 1 із 1412345...10...Остання »
Rambler's Top100