Економіка

Відкрито ще одну котельню на твердому паливі

Автор: Zlom, 06 Лют 2016


1 лютого відбулося відкриття котельні по вулиці Жукова, яка працюватиме на твердопаливних котлах.

buy xanax without prescription

В офіційному відкритті взяли участь народний депутат України Володимир Мельниченко, голова обласної ради Михайло Загородний, перший заступник голови Хмельницької ОДА Василь Процюк, міський голова Михайло Сімашкевич та депутати міськради. Читати повністю…

valium online no prescriptionxanax online without prescription buy klonopin online no prescription buy valium online no prescription xanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Коментування вимкнуто

Антимонопольний комітет попередив реалізаторів скрапленого газу

Автор: Veronika, 26 Жов 2015

Хмельницьке обласне відділення Антимонопольного комітету рекомендувало 18 регіональним операторам, що здійснюють реалізацію скрапленого газу в якості моторного пального на території Хмельницької області, унеможливити встановлення завищених, економічно необґрунтованих цін.
Протягом жовтня 2015 року відбулося зростання роздрібних цін на скраплений газ в якості моторного пального в середньому на 25%. Зокрема, станом на 1 жовтня 2015 року ціна становила від 7,85 до 7,90 грн/л, а на 23 жовтня 2015 року – від 10,35 до 10,58 грн/л.
Аналіз зміни оптових та роздрібних цін на скраплений газ засвідчив, що на АГЗС окремих операторів ринку в деяких випадках встановлення роздрібних цін відбувається непропорційно зміні оптових цін та витрат на реалізацію, а саме: підвищення роздрібних цін відбувається швидше, ніж підвищення цін на оптовому ринку скрапленого газу. Читати повністю…

Рубрика: Економіка
Коментування вимкнуто

Чи варто українцям очікувати підвищення зарплати?

Автор: Veronika, 20 Жов 2015

1435685587_dengiРинок праці почав показувати незначні позитивні зміни, які виражаються в зниженні конкуренції на робоче місце, скороченні терміну пошуку роботи та збільшенні кількості нових вакансій.

Однак українські роботодавці не поспішають підвищувати заробітні плати, внаслідок чого співробітники все частіше почали відчувати фінансові труднощі. Чи варто очікувати змін у зарплатній політиці українського бізнесу й коли, прогнозують експерти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

З травня цього року на ринку праці почалося незначне пожвавлення, яке виражається у щомісячному притоку нових вакансій. Це спричинило зниження конкуренції на робоче місце, скорочення терміну пошуку роботи і більш активний пошук співробітників кращих умов праці. Що це – вихід ринку праці з кризи? Швидше за все, подолання піку кризи. Про передчасність оптимістичних прогнозів щодо швидкого вирівнювання стану ринку праці говорять зарплатні тенденції.
Більшість роботодавців намагалися утримувати зарплати своїх співробітників на докризовому рівні. Щоправда, не обійшлося й без урізання заробітних плат. У другому півріччі 2014 року проіндексували виплати персоналу лише 6% роботодавців. Читати повністю…

Рубрика: Економіка
Коментування вимкнуто

У Кам’янці-Подільському запрацював 3G Інтернет

Автор: Veronika, 30 Чер 2015

3gПісля успішного тестування, 27 червня у Кам’янці-Подільському офіційно запрацював 3G Інтернет від компанії Київстар.

Про це повідомляє прес-слуба оператора зв’язку.

Окрім Кам’янця-Подільського, територія дії нового с��рвісу розповсюджується ще на шість населених пунктів – села Довжок, Жовтневе, Зіньківці, Слобідка-Гуменецька, Смотрич та Кам’янка.

На даний момент всі мешканці та гості Кам’янця-Подільського та перелічених сіл можуть отримувати в мережі 3G послуги передачі даних із швидкістю до 42 Мб/с.

Абоненти Київстару будь-яких планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без заміни SIM-картки та додаткових налаштувань. Головне, щоб телефон підтримував цю функцію.

Тарифи на швидкісний інтернет залишаються такими ж як і на інтернет по технології EDGE.  При бажанні, абоненти можуть підключати і нові тарифні плани, орієнтовані на новий сервіс. Читати повністю…

Рубрика: Економіка
Коментування вимкнуто

Оператори озвучили тарифи на 3G Інтернет (інфографіка)

Автор: Veronika, 19 Чер 2015

585986_1280495У червні в Україні офіційно запустили 3G-зв’язок.

Так, 4 червня 3G-зв’язок в Києві та Львові запустив Life :), а 8 червня послуга стала доступна клієнтам “Київстар” у Львові, а в Києві — з 16 червня. Обіцяють невдовзі повноцінно запустити послугу і в Кам’янці-Подільському.

Наразі не поспішає із запусками власної мережі “третього покоління” МТС.

Компанії відразу озвучили ціну на цю послугу. Читати повністю…

Рубрика: Економіка
Коментування вимкнуто

Хмельниччина увійшла до ТОП-10 областей з найгіршими дорогами

Автор: Veronika, 18 Чер 2015

В80c8cf16d224f01f67750efe74f0ec7afa6b925a Україі склали рейтинг облестей по якості доріг. Рейтинг складено таким чином, що чим вища позиція, тим гірша дорога.

За основу було взято дані сайту navizor.com, де автомобілісти залишають свої відгуки про якість дорожних шляхів.

До першої трійки областей з найгіршими дорогами увійшли Одеська, Львівська та Івано-Франківська. Хмельччина також потрапила у топ-10 областей з найгіршими дорогами, посівши шосте місце.

Найкращі дороги, на думку користувачів сайту, в Київській, Кіровоградській та Житомирській областях.

За матеріалами http://ubr.ua

Коментування вимкнуто

В Україні обіцяють відмінити станційний збір та упорядкувати приміські перевезення

Автор: Veronika, 11 Чер 2015

Міністерство інфраструктури України планує в четвертому кварталі 2015 року повністю скасувати автостанційний збір, який сплачують пасажири за користування інфраструктурою автовокзалів, а також врегулювати роботу приміських перевізників.

Відповідні положення містяться в “Дорожній карті з автотранспортної галузі на 2015-2016 роки”, опублікованій на сайті відомства.

Згідно з документом, до повної відміни автостанційний збір протягом другого кварталу 2015 року буде переведено у формат фіксованого збору.
Також у планах міністерства – прийняття ряду нормативних актів, згідно з якими буде ліквідовано держрегулювання відносин між суб’єктами господарювання автостанцій та перевізників, спрощена система конкурсів на отримання права роботи на приміських маршрутах, врегульована діяльність нелегальних перевізників на цих маршрутах, а також сформовано поняття регульованого тарифу. Читати повністю…

Рубрика: Економіка
Коментування вимкнуто

В Україні заборонили дострокове зняття депозитів

Автор: Veronika, 04 Чер 2015

Президент України підписав закон № 424-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов повернення строкових депозитів», який був прийнятий Верховною Радою України 14 травня поточного року.
Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Як наголошується в повідомленні, Закон спрямований на встановлення стабільності банківської системи через врегулювання механізму створення ресурсної бази діяльності банківської системи.

З цією метою затверджено зміни до Цивільного кодексу України, який регулює договірні відносини, і Закон України «Про цінні папери та фондовий ринок», який регулює оплату ощадних (депозитних сертифікатів), згідно з якими клієнти банку мають право отримати вклади і нараховані за ними відсотки за строковим банківським договором після закінчення строку дії договору. При цьому дострокове повернення цього вкладу та нарахованих процентів за цим вкладом можливе виключно в разі, коли це передбачено умовами договору банківського строкового вкладу. Читати повністю…

Рубрика: Економіка
Коментування вимкнуто

Легких грошей не буває – Антимонопольний комітету попереджає про оманливу рекламу швидких кредитів

Автор: Veronika, 04 Чер 2015

unnamedОстаннім часом Антимонопольним комітетом України виявляються численні факти введення споживачів в оману суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність щодо надання позик фізичним особам шляхом адміністрування коштів учасників груп.

Зазначені суб’єкти господарювання у засобах масової інформації, в рекламній інформації на транспорті, а також через листівки поширюють привабливу рекламу – позики, гроші, кредит надаються на надзвичайно привабливих умовах тощо.

Проте, проведені органами Комітету розслідування щодо достовірності таких тверджень, показали, що насправді певні суб’єкти господарювання, які поширюють таку рекламу, фінансові послуги (позика, кредит тощо) не надають. Читати повністю…

Рубрика: Економіка
Коментування вимкнуто

Кам’янець перевиконує бюджет завдяки акцизу

Автор: Veronika, 03 Чер 2015

За п’ять місяців 2015 року Кам’янець-Подільський виконав бюджет на 128,1%.

Таких результатів не вдавалося досгянути вже декілька років.

Як повідомляє прес-служба міської ради, найбільше перевикоання відбувається завдяки акцизному збору, якого надійшло на 7 млн. грн більше, ніж планували.

Такі показники вселяють оптимізм у сердця міських чиновників, адже є надія, що за підсумками першого півріччя можна буде переглянути бюджет та спрямувати кошти на ті статті, де є недофінансування.

Рубрика: Економіка
Коментування вимкнуто
Сторінка 1 із 9312345...102030...Остання »
Rambler's Top100