Політика

Спроможна громада: відповіді на запитання

Автор: Veronika, 08 Тра 2015

На виконання Закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад» уряд затвердив Методику формування спроможних громад, розроблену Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. У цьому підзаконному акті докладно визначено механізм та умови започаткування таких територіальних утворень. Методика також містить порядок розроблення і схвалення перспективного плану формування територій – ці завдання покладаються на обласну владу

buy xanax without prescription

Півгодини на «швидку» і пожежників.

valium online no prescription

Справді, нові терміни потребують чіткого визначення і пояснення. Ось як автори Методики розкривають сутність поняття «спроможна територіальна громада». Йдеться про таку громаду, яка самостійно (через орган місцевого самоврядування), урахуванням кадрових ресурсів, фінансового забезпечення та розвитку інфраструктури відповідної адміністративно-територіальної одиниці може забезпечити належний рівень надання послуг у сферах освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства тощо.

xanax online without prescription

Важливо зазначити, що наявна інфраструктура, кадрові і фінансові можливост�� такої новоствореної адміністративно-територіальної одиниці дозволяють самостійно виконувати повноваження, визначені законом та Бюджетним кодексом як для міста обласного значення. Читати повністю…

buy klonopin online no prescriptionbuy valium online no prescription xanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Коментування вимкнуто

Мельниченко подумує про вихід з коаліції

Автор: Veronika, 03 Бер 2015

Народний депутат України від Кам’янця-Подільського Володимир Мельниченко, який одразу після виборів приєднався до фракції Блоку Петра Порошенка, заявляє про можливий вихід із правлячої коаліції.

Про це Володимир Володимирович розповів на шпальтах газети “Подолянин”.

Свою позицію нардеп пояснює складною економічною ситуацією, яка нині склалася в Україні і через яку постійно погіршується рівень життя людей. Читати повністю…

Рубрика: Політика
Коментування вимкнуто

Хмельниччину відвідає Ольга Богомолець

Автор: Veronika, 06 Лют 2015

thumbnail-20140220132632n9 лютого о 9.00 у місті Хмельницькому на базі  Національної академії Державної прикордонної служби України ім.Богдана Хмельницького (за адресою: вул.Шевченка 46),  народний депутат, радник Президента та громадський діяч Ольга Богомолець проведе зустріч з курсантами та курси підготовки військових з надання медичної допомоги в екстремальних ситуаціях, зокрема під час поранень на полі бою.

Навчання проводяться в рамках проекту Світового Конгресу Українців – “Захист патріотів”.

 

Народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець є ініціатором роботи даного проекту в Україні. Організатори курсу переконані, правильне навчання курсу бійця-рятувальника, та покращені аптечки першої допомоги IFAK, допоможуть врятувати багато життів.  Під час навчань курсанти отримують практичні навички із зупинки втрати крові, розблокування дихальних шляхів, рятування від пневмотораксу, і методів належної евакуації поранених. Окрема увага приділяється навчанню вояків надавати допомогу з використанням будь-яких матеріалів, котрі є в їхньому розпорядженні. Читати повністю…

Коментування вимкнуто

Володимир Мельниченко склав присягу та приєднався до Блоку Порошенка

Автор: Veronika, 27 Лис 2014

10426200_298247027043034_4422898207217628132_n27 листопада свою офіційну роботу розпочала Верховна Рада восьмого скликання.

Сьогодні народні обранці офіційно склали присягу на вірність українському народові, визначилися з фракціями, створили коаліцію, а також обрали Голову Верховної Ради та Прем’єр-міністра України.

До складу нової парламентської більшості увійшло 302 народних депутати з п’ти фракцій. Новим спікером Ради став Володимир Гройсман, а новим-старим Прем’єром – Арсеній Яценюк.

Сьогодні склав присягу і обранець від Кам’янця-Подільського Володимир Мельниченко, який увійшов до правлячої коаліції та приєднався дофракції Блоку Петра Порошенка. Така інформація розміщена на офіційному порталі Верховної Ради.

Окрім Володиира Мельниченка до президентського блоку увійшов колишній мер Хмельницького Сергій Мельник, а також ще один обранець від Хмельниччини Роман Мацола.

Рубрика: Політика
Коментування вимкнуто

Чого боялася Польща перед вступом в ЄС? Спільні українсько-польські міфи

Автор: Veronika, 25 Лис 2014

o-00007266-a-00001282Здається, Україні остаточно визначилися – ми йдемо до Європи. Так само у свій час зробила і Польща, але відмінність у тому, що у Польщі одразу почали діяти і змінили своє життя, а в Україні досі говорять на цю тему.

Про те, чого поляки боялися перед вступом  в ЄС і як боролися з міфами розповідає Міхал Кацевич – політичний оглядач газети «Newsweek Polska».

Розмова відбулася під час семінару на тему «Як цікаво писати про ЄС», який проводився в рамках проекту «Ширша інтеграція: ви формуєте майбутнє», організованого Інститут світової політики. Читати повністю…

Коментування вимкнуто

Журналістів запрошують поговити про новий парламент та чого від нього очікувати

Автор: Veronika, 18 Лис 2014

Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» запрошує журналістів і редакторів з Хмельницької області взяти участь у післявиборчому семінарі «Особливості діяльності новообраного Парламенту. Виклики ти очікування”.

Дводенний семінар відбудеться у Києві 24-25 листопада.
Цей тренінг охопить такі важливі питання як:
• наслідки застосування Закону про вибори народних депутатів;
• можливі конфігурації Парламентської більшості та опозиції;
• здатність нового Парламенту впроваджувати реформи;
• першочергові кроки Парламенту в умовах імплементації Угоди про асоціацію з ЄС;
• шляхи співпраці нового Парламенту з громадським та експертним середовищем;
• проблеми у висвітленні діяльності Верховної Ради України регіональними ЗМІ та шляхи їх подолання.

Місце проведення: МГО «Інтерньюз Україна», вул. Ризька, 15 Київ.
Час проведення: перший день – 11.00 – 18.00; другий день -9.30 – 14.30.
Умови участі: Читати повністю…

Коментування вимкнуто

Представники “Свободи” йдуть з посад?

Автор: Veronika, 13 Лис 2014

ВО “Свобода” заявила про складення повноважень своїми міністрами та головами обласних і районних державних адміністрацій у зв’язку з оголошенням результатів виборів та формуванням нової коаліції.

Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на офіційну заяву партії.

Націоналісти вважають, що після завершення позачергових парламентських виборів уся відповідальність за політичну та соціально-економічну ситуацію в державі лягає на учасників майбутньої парламентської коаліції.

“Застерігаємо їх від зради ідей Революції гідності задля задоволення власних, а не державних, інтересів. Вимагаємо практичної реалізації “Програми захисту українців”, яка стала основою вимог Революції гідності”, – повідомила “Свобода”.

Якщо вказівка партії буде виконана, то кадрові зміни чекають на Кам’янець-Подільську державну адміністрацію, яку нині очолює свободівець Володимир Барановський. Читати повністю…

Коментування вимкнуто

Не знаєте за яку партію голосувати? Скористайтеся “Вибороматом”!

Автор: Veronika, 16 Жов 2014

Недосвідченному виборці дуже важко не потонути у морі передвиборчих обіцянок та тез програм поліичних партій, які боряться за місце у майбутній Верховній Раді.

Своєрідним рятувальним колом у цьому вирі може стати новий проект “Виборомат”, запропонований експертами Українського інституту міжнародної політики за підтримки Pact, UNITER та USAID.

“Виборомат” – це нова платформа, яка пропонує виборцю 36 питань, відповіді на які і покажуть, ідеологія якої партії вам найближча.

Експерти одразу попереджають, що результати можуть вас здивувати!

Проект «Виборомат» допоможе розібратися та проаналізувати програми партій та обрати найбільш прийнятну для себе, таку, що відображає особисті вимоги до політика чи політичної сили», – пояснили автори проекту “Виборомат” – експерти Українського інституту міжнародної політики Олена Медвєдєва, Катерина Сідаш та Надія Афанасьєва. Читати повністю…

Коментування вимкнуто

Командир батальйону “Айдар” Сергій Мельничук провів зустріч з кам’янчанами

Автор: Veronika, 14 Жов 2014

“З діючих депутатів треба створити батальйон “Рада” і замінити нас на передовій” – сказав Сергій Мельничук на зустрічі з кам’ячанами, яка відбулась 13 жовтня в конференцзалі готелю “7 днів”. Сергій пройшов Майдан, сформував добровольчий батальйон і з початку травня бере участь у антитерористичній операції. “Порошенко говорить, що визволяє людей з полону -це неправда. Це робота людей, які входять в склад військових підрозділів – в тому числі група “Патріот” та колишні афганці. Ми воюємо з перших днів. Затримуємо сепаратистів, але зараз багато з них ховаються у Києві, на дачах, катаються на дорогих автомобілях. Буде відкрито другий фронт – будемо цю наволоч відловлювати і відправляти до Наливайченка, щоб щось робив з тими людьми, які роздмухали війну, в якій загинуло тисячі наших співвітчизників, як з однієї, так і з іншої сторони. Це також наші люди, просто зазомбовані. Коли ми звільняємо міста, люди дякують. Я не бачив жодної людини, що хотіла б жити в Росії”. Читати повністю…

Коментування вимкнуто

Кандидати в депутати пояснювали, чому потрібно голосувати за них

Автор: Veronika, 10 Жов 2014

 • Обери мене” – саме під такою назвою сьогодні відбувся “круглий стіл” у Кам’янці-Подільському, організований чернівецьким та хмельницьким осередками ВГО “Комітету виборців України”.

 • Аналітики поставили собі за мету проаналізувати програму кандидатів у народні депутати по 193 виборчому округу.
  За словами керівника Хмельницького обласного осередку “Комітету…” Юрія Ануфрієва, на зустріч запросили 14 із 15 кандидатів, які балотуються по нашому округу. За бортом дебатів залишився комуніст Петро Приступа, бо не змогли знайти його програму.
  Із 14 запрошених на зустріч прийшло шестеро кандидатів: Анатолій Мазуренко, Олександр Мазурчак, Інна Салій, Вадим Мендограло, Володимир Барановський та Вікторія Кохановська. Читати повністю…

  Коментування вимкнуто
  Сторінка 1 із 3312345...102030...Остання »
  Rambler's Top100