Журналіста, який “наїхав” на В.Ядуху, звільнили з 1+1

Автор: Veronika, 26 Січ 2012

Ведучий програми Гроші Олег Дейнека звільнений з телеканалу 1+1 “за систематичне невиконання обов’язків трудового договору без поважних причин”.

buy xanax without prescription

Про це йдеться в прес-релізі каналу.

valium online no prescription

“Програма, яка з грудня була на різдвяних канікулах, вийде в ефір у вівторок, 31 січня, о 22:30. На період пошуків нового ведучого, вести Гроші будуть журналісти програми”, – сказано в повідомленні.

xanax online without prescription

Керівник департаменту журналістських розслідувань Максим Шиленко заявив, що Гроші зараз розслідують “кілька резонансних тем”.

buy klonopin online no prescription

“Крім т��го, найближчим часом в ефір повернеться програма Особиста справа в оновленому форматі. У нас великі плани на цей рік”, – сказав він.

buy valium online no prescription

Як повідомлялося, на підсумковій прес-конференції Президента Віктора Януковича 21 грудня 2011 року Дейнека поставив питання про нібито корупційну діяльність голови Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядухи. Журналіст, зокрема, продемонстрував копію документа, згідно з яким Ядуха оформив на свого сина приміщення вартістю 90 грн за квадратний метр.

xanax online without prescription

23 грудня редакційна група Грошей усунула Дейнеку від ведення програми. 27 грудня прес-служба 1+1 повідомила, що журналіст продовжив працювати ведучим, але отримав догану за порушення трудової дисципліни. Але в цей же день Дейнека відмовився заходити в студію і брати участь у записі програми, мотивувавши це тим, що незадоволений доганою каналу.

buy valium online no prescription

http://korrespondent.net/

buy tramadol online without prescriptionbuy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Влада,Огляд преси
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100