Визначено кращі фільми про Кам’янець-Подільський (Відео додається)

Автор: Veronika, 29 Лют 2012

Кам’янець-Подільський неодноразово ставав знімальним майданчиком для багатьох художніх та документальних фільмів. Доводилося нашому місту виступати і в ролі головного героя, коли ці фільми знімали про саме місто.

buy xanax without prescription

Чергову порцію «головних ролей» місто отримало під час минулорічного «Відкриття туристичного сезону», коли 12 регіональних телерадіокомпаній намагалися якнайоригінальніше відзняти древній Кам’янець, щоб отримати головний приз – 5 тис. грн.

valium online no prescription

Саме тоді серед учасників прес-туру було оголошено конкурс на краще телероботу про Кам’янець-Подільський. Підведення підсумків конкурсу відбулося 25 лютого.

xanax online without prescription

Учасниками конкурсу стали регіональні телерадіокомпаніі зі Львова, Харкова, Южного, Рівного, Тисмениці, Алчевська, Чернівців, Хмельницького, Полтави, Умані.

buy klonopin online no prescription

Колегіально визначено трьох переможців. Перше місце посіла робота телерадіокомпанії «SIMON» з Харкова (автори Володимир Мазур – кореспондент,Вадим Беліков – оператор).

buy valium online no prescription

На другій сходинці опинилася робота компанії «НТА» зі Львова, авторами якої виступили Степан Грицюк – кореспондент й Андрій Турянський – оператор.

xanax online without prescription

Бронзовими призерами стала творча група у складі Ольги Комарової та Вадима Светлічного з міста Южного, Одеської області.

buy valium online no prescription

Всі роботи абсолютно не схожі одна на одну. Хоча знімальні групи тут працювали всього два-три дні і брали участь у спільних заходах, але кожному вдалося у Кам’янці-Подільському побачити щось своє, неповторне. Впевнена, що після перегляду цих фільмів багато хто з кам’янчан також відкриє щось нове і  для себе.

buy tramadol online without prescription

«Знімати й монтувати фільм було просто й одночасно важко, ­­- розповідає переможець Володимир Мазур. ­  Просто – тому що було з чого робити передачу, важко – бо знімали в Кам’янці всього один день. Те, що ми побачили минулого року, оцінили як діамант: коли його повернути, він виглядає по-іншому. Так і Кам’янець – для кожного туриста це місто відкривається з абсолютно інших сторін, що вже само по собі є прекрасним і цінним”.

buy tramadol without prescription

Проте є і спільне у всіх авторів – вони хотіли у своїх фільмах передати власне захоплення від нашого міста та зобразити його так, щоб інші люди хотіли сюди приїхати й особисто все  побачити.

xanax online no prescription

Організаторами конкурсу стали Кам’янець-Подільська міська рада, ГО «Відкрита асоціація готельєрів та рестораторів», теледистрибютор «ПП Галай», ІА «ВЖЕ інфо».

buy xanax without prescription

Головний приз – чек на 5 тис. грн. вручив Анатолій Ковальський – голова Відкритої асоціації готельєрів та рестораторів». Також від нього всі призери отримали на згадку картини із зображенням нашого міста.

ambien online without prescription

Всі переможці нагороджені грамотами виконавчого комітету міської ради, які їм вручили заступник міського голови Василь Сукач та директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема. У заключному слові Василь Олександрович подякував авторам за їхню роботу, а також запросив й надалі знімати таку чудові фільми про наш Кам’янець.

 

Вероніка Власюк

Опубліковано в: Культура,Туризм
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100