Готельєрів Кам’янця-Подільського змусять платити більше

Автор: Veronika, 11 Гру 2012

У місті Кам’янець-Подільський здійснюють діяльність 22 готелі, у яких налічується 732 номери. Всього ліжко-місць по готелях нараховується 1599 од.

buy xanax without prescription

Департаментом економіки проведено аналіз середньої вартості номера та ліжко-місця. Згідно цього аналізу середня вартість одного номеру на добу складає 345 грн. (із врахуванням вартості номерів: VIP- класу, бізнес, люкс, стандарт, економ, тощо ). Середня вартість одного ліжко-місця 159грн.

valium online no prescription

При заповненні всіх ліжко-місць добовий дохід всіх готелів по місту складає: 252238грн.
Враховуючи те, що завантаженість готелів не може бути протягом цілого року (360 днів), з урахуванням простою готелів враховуємо озвучену самими готель’єрами завантаженість 30% або протягом 110 днів (3,6 місяців.) 1599*159*110=27966510грн.

xanax online without prescription

Таким чином річний оберт коштів у готельному бізнесі складає 27966,51тис.грн. Враховуючи те, що згідно податкового кодексу до бюджету сплачується туристичний збір 1% то до бюджету можна було б отримати 279665 грн. при плані на 2012 рік 75,0тис.грн.

buy klonopin online no prescription

Присутні на засіданні комісії представники готелів міста погодились і тим, що потрібно розробити положення про додатковий збір, кошти від якого можуть поповнити міський бюджет. Дане питання плануємо досконало вивчити та доповісти.

buy valium online no prescription

цього за неофіційними даними у місті надають послуги по тимчасовому проживанню близько 3000 ліжко-місць власники яких не сплачують ніяких податків. На комісії був присутній представник ОДПІ, якому вказано на посилення роботи по даному напрямку

xanax online without prescriptionbuy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Економіка,Туризм
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100