На форумі в Давосі загиблих у Києві вшанували хвилиною мовчання

Автор: Veronika, 22 Січ 2014

Під час робочої сесії Всесвітнього економічного форуму в Давосі (Швейцарія) загиблих в сутичках у Києві вшанували хвилиною мовчання.

buy xanax without prescription

Про це у своєму Твіттері написав президент Європейського парламенту Мартін Шульц.

valium online no prescription

«Хвилина мовчання за жертвами в Україні під час робочого засідання на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Будь-який економічний розвиток потребує спершу миру в країні», – написав Шульц, інформує Тиждень.

xanax online without prescription

Додамо, що, як повідомили у прес-службі уряду, участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі візьме прем’єр-міністр України Микола Азаров.

buy klonopin online no prescription

Нагадаємо, сьогодні під час сутичок на вулиці Грушевського від кульових поранень загинуло двоє протестувальників. Один з них – активний учасник Майдану Сергій Ніґоян. Ім’я іншого поки не відоме.

buy valium online no prescription

http://zaxid.net

xanax online without prescriptionbuy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Один відгук

« Коментарі

22.01.2014 | 19:46

Скоро героями стануть. хоча один просто з колонади впав. Не зрозуміло, чого він туди заліз, але факт, що вмер. Виходить загинув за праве діло і званя героя йому забеспечене.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100