Янукович вирішив остаточно добити Україну і попросив Росію ввести війська

Автор: Veronika, 03 Бер 2014

Екс-президент Віктор Янукович, який ховається від переслідування українських правоохоронців у Росії, попросив президента РФ Володимира Путіна застосувати свої війська для “відновлення законності” в Україні.

buy xanax without prescription

Відповідну заяву Януковича від 1 березня 2014 року зачитав представник Росії Віталій Чуркін на засіданні Ради безпеки ООН у понеділок увечері.

valium online no prescription

Президент Росії отримав звернення колишнього президента України Віктора Януковича звернення:”Як законно обраний президент України заявляю: події на Майдані, незаконне захоплення влади призвели до ��ого, що Україна опинилася на порозі громадянської війни. У країні панують хаос і анархія. Життя, безпеку і права людей, особливо на Південному Сході і в Криму під загрозою.

xanax online without prescription

Під впливом західних країн здійснюється відкритий терор і насильство, люди переслідуються за політичними і мовними ознаками.У цьому зв’язку звертаюся до президента Росії Володимира Володимировича Путіна з проханням використовувати збройні сили Російської Федерації для відновлення законності, миру, правопорядку, стабільності та захисту населення України”.

buy klonopin online no prescription

Українська правда

buy valium online no prescriptionxanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Відгуків: 4

« Коментарі

Veronika
03.03.2014 | 23:45

Як можна ТАК ненавидіти свій народ?
Як можна бути ТАКИМ зрадником?
Як можна бути такою сволотою?

04.03.2014 | 06:58

ТАК можна ненавидіти свій народ.
ТАК можна бути таким зрадником.
Так можна бути такою сволотою.
Турчинов теж готовий втопити Україну в крові тільки, щоб не віддати нікому не потрібний Крим і щоб всидіти в своєму кріслі.

Nik
04.03.2014 | 14:09

Vurasi, а якщо ввімкнути мізки, то можливо і очі відкриються?

Водій
06.03.2014 | 11:26

Янукович дуже обмежена людина, якщо думає що путін відвоює йому частину України і дозволить там правити. Не здивуюсь, якщо раптом у яника прихопить серце чи тромб обірветься і він відправиться до Небесної Сотні, дуже багато він знає про Росію і про путіна і дуже не розумний, щоб путін дозволив йому це всім розказати.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100