У Кам’янці-Подільському пройде кастинг на шоу «Розсміши коміка»

Автор: Veronika, 02 Чер 2014

“Розсміши коміка” – народна розважальна програма, в якій будь-яка людина, що володіє комічним талантом, має можливість заробити непогані гроші.

buy xanax without prescription

 

valium online no prescription

Відбори на новий сезон популярного шоу країни пройдуть в 16 містах, в тому числі і у Кам’янці-Подільському. Спробувати свої сили наші гумористи зможуть 14 червня, повідомляє Vsemisto.info.

 

xanax online without prescription

Взяти участь у шоу може кожен (тому дане телевізійне шоу можна вважати шоу талантів). Для цього треба завітати у зазначений день на кастинг і вдало його пройти.

buy klonopin online no prescription

Мета — змусити членів журі (Володимира Зеленського та Євгена Кошового) засміятись або хоча б посміхнутись. Це зробити необхідно протягом однієї хвилини.

buy valium online no prescription

Кастинг відбуватиметься в готелі “Reikartz” (вул. Старобульварна, 2).

xanax online without prescription

Нагадаємо, що в березні цього року капітану команди КВН «Наш Формат» з Кам’янця-Подільського Володимиру Черняку та ще двом її учасника Артему Мартіросяну і Павлу Мельничуку вдалося розсмішити Володимира Зеленського та Євгена Кошового у телепроекті “Розсміши коміка” і виграти головний приз – 50 тисяч гривень.

buy valium online no prescription

buy tramadol online without prescriptionbuy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Відео,Відпочинок,Культура
Один відгук

« Коментарі

03.06.2014 | 19:37

Клоунам не можна на Донбас. Там зараз почуття гумору “не те”.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100