У Кам’янці відзначать 230-річчя повітроплавання шляхом єднання

Автор: Veronika, 23 Вер 2014

Щороку в Кам’янці-Подільському проходить традиційний осінній парад фестивалів. Жовтневий фестиваль, як завжди, чекатиме повітроплавців та гостей з усіх куточків світу. Цього року фестиваль пройде з 11 по 12 жовтня і буде особливим. Родзинкою фестивалю стане святкування 230–річчя  повітроплавання на теренах України.  

buy xanax without prescription

В рамках святкування 230-років повітроплавання в Україні та IV «ОктоберФесту» буде проведена дводенна благодійна акція «Єднання» – великий благодійний концерт та збір коштів для допомоги родинам Хмельниччини, що постраждали в АТО.

valium online no prescription

Тільки в Кам’янці-Подільському «Октоберфест» поєднується із чемпіонатом з повітроплавання та збирає разом екіпажі повітроплавців та їхніх шанувальників з різних міст України та країн світу! Початок чемпіонату відбудеться вже 9 жовтня. В рамках святкування 230 річчя повітроплавання буде вперше проведено історичну костюмовану реконструкцію запуску першої повітряної кулі, а гості фестивалю матимуть можливість здійснити свою мрію -   піднятись в небо! Впродовж всіх днів фестивалю теплові аеростати пропливають над старовинним чудовим містом  наче чудернацькі кольорові птахи і мандруватимуть далі каньйоном ріки Смотрич та старою фортецею у безкрайні простори Поділля.

xanax online without prescription

Світ та людство швидко змінюються, і в наш час особливо важливо сіяти позитив, підтримувати дух один одного. Саме тому повітроплавна фієста та «Єднання» пройдуть під гаслом дружби, взаєморозуміння та доброчинності. Благодійний концерт та акція зі збору коштів, до якої  зможуть долучитись всі бажаючі, заплановані на 11 та 12 жовтня.

buy klonopin online no prescription

Всі вилучені кошти з продажу сувенірної продукції, благодійні пожертви та 5% виручки з вуличної торгівлі ресторанів будуть передані в Координаційний центр допомоги учасникам АТО (Роман Браеску-Семенишин). Ми будемо разом підтримувати один одного, святкувати, збирати кошти та зміцнювати дух,  як справжня велика українська родина.

buy valium online no prescription

Упродовж двох днів благодійного фестивалю 11-12 жовтня на гостей очікує насичена програма, найкраще українське пиво, гори смачних подільських закусок, світанкові польоти та феєричні вечірні паради повітряних куль, українська  музика з різних куточків України, змагання та конкурси на міць та мужність, дитячі майданчики, майстер-класи, дегустації і маса інших цікавинок, сюрпризів та гарних справ. Гарний настрій гарантовано, бо разом – ми сила!

xanax online without prescription

 

buy valium online no prescription

 

buy tramadol online without prescription

 

buy tramadol without prescriptionxanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100