У Кам’янці знову заговорили про об’єднання міської та районної лікарень

Автор: Veronika, 24 Вер 2014

У Кам’янці-Подільському вже більше десяти років ведуться розмови щодо можливого об’єдання міської та районної лікарень, які знаходяться на відстані 100 метрів одна від одної.

buy xanax without prescription

Говориться про те, що якщо об’єднати фонди, обладання, спеціалістів, то від цього якість медицини нашого регіону тільки покращиться, а також вдасться скоротити видатки на медицину, яка “з’їдає” левову частку бюджетів міста та району.

valium online no prescription

Першими пропонують об’єднати пологові відділення, які є напівпорожніми в обох лікарнях.

xanax online without prescription

Але досі все це залишалося на рівні розмов.

buy klonopin online no prescription

Проте сьогодні міське управління охорони здоров’я знову заговорилося про необхідність реформ у їхній галузі.

buy valium online no prescription

Основним поштовхом до реформарторських віянь стали гроші, яких банально не вистачає.

xanax online without prescription

“Серед коштів, які виділяються в місті на охорону здоров’я, 93 % направлено на виплату заробітної плати працівникам та погашення комунальних послуг, 6 % на медикаменти та харчування та 1 % на функціонування та розвиток медицини. Тому галузь практично не може успішно розвиватися, бути ефективною та рентабельною. На сьогоднішній день в бюджеті міста для медицини не вистачає 9 млн. грн., ці всі проблеми дають новий поштовх та нові роздуми направлені на кроки для кардинальних реформ в галузі”, – говорять в управлінні.

buy valium online no prescription

Менеджери медицини та лікарі запропонували свій варіант розвитку подій, який передбачає об’єднання лікарень, оптимізацію видатків та створення спільного перенатального центру, який би фінансувався з обласного бюджету.

buy tramadol online without prescription

“З чого потрібно розпочати ? В першу чергу вивільнити з стаціонарів міста і району акушерсько-пологову службу та об’єднати їх, створивши нову установу – пренатальний центр. Нова рододопомога повинна існувати в новому корпусі на базі теперішнього МЦ “ОХМАДИТ” міської лікарні № 1, але за однією умовою, установа повинна фінансуватися з обласного бюджету.

buy tramadol without prescription

Це дасть змогу створити нову високоефективну європейську сучасну стаціонарну медичну допомогу з базуванням в одному місці, скоротити дублюючі ліжка, вивільнити старі комунально-затратні корпуса і насамперед зекономити бюджет, – впенені кам’янецькі медики.

xanax online no prescription

 

buy xanax without prescription

 

ambien online without prescription

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано в: Медицина
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100