В Україні вперше зіграють барабанний концерт в небі

Автор: Veronika, 06 Жов 2014

В Кам’янці-Подільському ввечері 11 жовтня зіграють перший в Україні концерт на етнічних барабанах в небі.

buy xanax without prescription

Шоу пройде в рамках святкування 230-ліття повітроплавання в Україні та IV ОктоберФесту. Увечері в корзинах куль, зв’язаних трійками, в повітря над центром міста підніметься етно-музичний колектив із Запоріжжя з барабанами джембе та іншими етнічними музичними інструментами. Музиканти виконають запальні ритми і пісні урожаю, які відмінно впишуться в у тематику жовтневого фестивалю і будуть чутні на землі навіть з висоти пташиного польоту.
«Ми братимемо участь у великому благодійному вуличному фестивалі «Єднання» в Кам’янці з 11 по 12 жовтня. Гратимемо, проводитимемо майстер-класи для дітей та дорослих і допомагатимемо збирати кошти для постражда��их в ході АТО. Ідея зіграти концерт в піднебінні прийшла спільно з повітроплавцями. Для нас це щось нове, ми самі знаходимось в передчутті цікавого», – повідомляє Денис Васил’ев, керівник музичного колективу «БарабанЗА».
«Польоти над Кам’янець-Подільським завжди особливі, тому що літати дозволено прямо над містом. Цього року на 230-літню річницю повітроплавання ми вирішили зробити щось незвичайне, оскільки в місто приїдуть багато гостей на фієсту та благодійний фестиваль. Українці завжди могли робити дивні речі, тому оркестр серед хмар задуманий для того, щоб показати, що ми уміємо і можемо робити великі справи», – говорить В’ячеслав Гардашник, віце-президент федерації повітроплавців України.
Довідка: Етнічні барабани відрізняються самобутнім звучанням, що запам’ятовується. Сьогодні вони надзвичайно популярні у всьому світі. Деякі традиційні барабани вже давно використовуються в естрадній практиці. Особливість цих інструментів полягає в тому, що на них можна відтворювати звуки найрізноманітнішого тембрального забарвлення. Майстри гри здатні викликати зі східного барабана безліч різних звуків і, таким чином, конкурувати з цілою ударною установкою. Окрім танцювальної та музичної функції етнічні барабани виконують також ритуальну, комунікаційну, військову і навіть лікувальну функції. Вони піднімають бойовий дух, і, згідно з сучасними дослідженнями, сприяють зняттю стресу і виробленню гормону радості. Це знахідка для тих, хто хоче відчути свободу самовираження і відчути прилив сил та енергії.
Відео з барабаними ритмами https://www.youtube.com/watch?v=x-YPPD6pGic#t=26
Вікторія Василенко

valium online no prescriptionxanax online without prescription buy klonopin online no prescription buy valium online no prescription xanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100