Кандидати в депутати пояснювали, чому потрібно голосувати за них

Автор: Veronika, 10 Жов 2014

 • Обери мене” – саме під такою назвою сьогодні відбувся “круглий стіл” у Кам’янці-Подільському, організований чернівецьким та хмельницьким осередками ВГО “Комітету виборців України”.
 • buy xanax without prescription


  Аналітики поставили собі за мету проаналізувати програму кандидатів у народні депутати по 193 виборчому округу.
  За словами керівника Хмельницького обласного осередку “Комітету…” Юрія Ануфрієва, на зустріч запросили 14 із 15 кандидатів, які балотуються по нашому округу. За бортом дебатів залишився комуніст Петро Приступа, бо не змогли знайти його програму.
  Із 14 запрошених на зустріч прийшло шестеро кандидатів: Анатолій Мазуренко, Олександр Мазурчак, Інна Салій, Вадим Мендограло, Володимир Барановський та Вікторія Кохановська.
  Вони мали змогу не лише послухати загальний аналіз своїх програм, а висловитися самостійно.
  Програми аналізувалися по висвітленню п’яти найбільш важливих для України питань, а саме, війна в Україні, протидія корупції, економічний добробут, реформування місцевого самоврядування та соціальна політика.
  За словами експертів, лише у двох з чотирнадцяти проаналізованих програм висвітлені всі зазначені критерії, а в одній взагалі не йдеться про це.
  Також зазначається, що багато програм складено не професійно, трапляються навіть з численними помилками.
  Після обговорення, представники ЗМІ могли задати питання кандидатам.
  Зокрема, запитували чи не є виборчою технологією той збіг, що у списку є кандидати із схожими прізвищами – Мазуренко та Мазурчак, які до того ж трохи схожі зовні та є подібними їхні програми.
  Олександр Мазурчак на це відповів, що такий збіг виник через те, що вони обидва подоляни. Він допускає, що через це може виникати плутанина, але свого опонента охарактерезував як дуже порядну й інтелегентну людину, яка має майбутнє у політиці.

  valium online no prescriptionxanax online without prescription buy klonopin online no prescription buy valium online no prescription xanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
  Опубліковано в: Вибори,Політика
  Відгуків немає

  « Коментарі

  Коментарі поки-що відсутні.

  Нажаль, коментарі закриті.

  Rambler's Top100