Доступ до публічної інформації – право кожного

Автор: Veronika, 15 Жов 2014

Відповідно до норм Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

buy xanax without prescription

Метою цього Закону є забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

valium online no prescription

Кам’янець-Подільські податківці усвідомлюють, що на часі – необхідність нагального контролю надх��дження запитів від громадян.

xanax online without prescription

Розроблені заходи для оперативного та необхідного отримання публічної інформації громадянами та суб’єктами підприємницької діяльності:

buy klonopin online no prescription

- затверджені форми запитів на інформацію – від фізичних та юридичних осіб, від об’єднань громадян без статусу юридичної особи (в письмовому вигляді та шляхом електронного запиту), а також форма запиту на інформацію від запитувача за телефоном.

buy valium online no prescription

У нашому сучасному житті з’явився Закон, який є викликом часу на предмет доступності та прозорості інформації від суб’єктів владних повноважень. Дотримання закону – гарантія успіху та утвердження принципів демократичного суспільства.

xanax online without prescription

Громадянин має право звернутися до розпорядника інформації в усній, письмовій чи інший формі за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 74, каб. 120, телефон – 9-12-16 (поштою – 32300, вул. Огієнка, 74, Кам’янець-Подільська ОДПІ; факсом/телефоном – 3-94-96).

buy valium online no prescription

Інформаційно – комунікаційний сектор

buy tramadol online without prescription

Кам’янець-Подільської ОДПІ

buy tramadol without prescriptionxanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Анонси, Оголошення
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100