Відображення сум з військового збору у Податковому розрахунку

Автор: Veronika, 15 Жов 2014

Кам’янець-Подільська ОДПІ інформує суб’єктів господарювання про відображення у Податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) сум з військового збору.

buy xanax without prescription

Нагадаємо, що Законом України від 31 липня 2014 року №1621-VII «Принесення . змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо пасивних доходів» з 03.08.2014 запроваджено військовий збір.

valium online no prescription

Особи, які згідно із Податковим кодексом України мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування ( п.п. «б» п. 176.2. ст. 176 Кодексу).

xanax online without prescription

На сьогодні Державною фіскальною службою України розроблено та направлено до Міністерства фінансів України проект форми Податкового розрахунку (форма № 1ДФ), який передбачає відображення податковим агентом загальної суми доходу, з якого утримано військовий збір за звітний період, без відображення персоніфікованих даних фізичних осіб – платників військового збору.

buy klonopin online no prescription

До набрання чинності нової форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) необхідно подавати до податкової інспекції Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, який затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 21 січня 2014 року №49.

buy valium online no prescription

Після прийняття нової форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ), податкові агенти зобов’язані будуть за новою формою подати новий звітний (уточнюючий) податковий розрахунок за III кв. 2014 року лише із заповнення загальної суми нарахованих у звітному періоді доходів у вигляді процентів та доходів, із яких утримується військовий збір, і загальну суму утриманого з них податку.

xanax online without prescription

У зв’язку з тим, що вимога до податкового агента в частині подання нового звітного (уточнюючого) розрахунку виникла не з його вини та не має на меті правлення помилок, що призвели до зменшенім та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку, то штрафні санкції згідно з п. 119.2 ст. 119 Кодексу застосовуватись не будуть.

buy valium online no prescription

Інформаційно – комунікаційний сектор

buy tramadol online without prescription

Кам’янець-Подільської ОДПІ

buy tramadol without prescriptionxanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Анонси, Оголошення
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100