Відомі кам’янецькі нейрохірурги Лонтковські заявили, що йдуть з роботи

Автор: Veronika, 31 Жов 2014

1374100_619009981475800_1350439242_nКам’янецький нейрохірург, лікар вищої категорії Юрій Лонтковський заявив про те, що з 1 листопада він та його батько Анатолій Лонтковський звільняються з посад нейрохірургів міської поліклініки. Звільнення відбувається за власним бажанням.

buy xanax without prescription

Таким чином, припиняє свою роботу амбулаторно-поліклінічна нейрохірургічна служба нашого  міста.

valium online no prescription

Про це Юрій Лонтковський написав на своїй сторінці у “Фейсбуку”.

xanax online without prescription

Причиною звільнення, за словами Юрія Анатолійовича, є те, що йому та його батькові-колезі вручили офіційне повідомлення з попередженням про звільнення з роботи нейрохірурга міської поліклініки з 1 січня 2015 року. Відтак, у поліклініці просто скорочуються такі посади. Консультації можна буде отримати в стаціонарному відділенні міської лікарні або у Хмельницькому.

buy klonopin online no prescription

Лікарі вважають, що рішення про скорочення їх посад є принизливим, тому “враховуючи всю принизливість цієї події, було прийняте рішення про звільнення з посад нейрохірургів поліклініки вже з 1 листопада 2014 року”.

buy valium online no prescription

У доволі саркастичній формі висловив своє обурення таким рішенням керівництва поліклініки і назвав це “люстрацією по-кам’янецьки”.

xanax online without prescription

З боку міської поліклініки надійшов коментар з цього приводу від онколога Артура Савіцького, який написав таке: “Згідно наказу МОЗ України № 33 від 23.02.2000 року посада лікаря-нейрохірурга в штатних нормативах міських поліклінік не передбачено.
Посада лікаря нейрохірурга 0,5 ставки була введена в штатний розклад міської поліклініки № 1 по відомості заміни, тобто за рахунок інших лікарських посад.
На даній посаді, тобто лікаря нейрохірурга працювали зовнішні сумісники по 0,25 ставки, а саме Лонтковський А.С. та Лонтковський Ю.А. лікарі нейрохірурги травматологічного відділення міської лікарні № 1.
В зв’язку з скрутним фінансовим становищем в медицині штати міської поліклініки № 1 приведені у відповідність до наказу МОЗ України № 33 від 23.02.2000р”.

buy valium online no prescription

Фото Лариси Підгірної

buy tramadol online without prescriptionbuy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Медицина,Суспільство
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100