Представники “Свободи” йдуть з посад?

Автор: Veronika, 13 Лис 2014

ВО “Свобода” заявила про складення повноважень своїми міністрами та головами обласних і районних державних адміністрацій у зв’язку з оголошенням результатів виборів та формуванням нової коаліції.

buy xanax without prescription

Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на офіційну заяву партії.

valium online no prescription

Націоналісти вважають, що після завершення позачергових парламентських виборів уся відповідальність за політичну та соціально-економічну ситуацію в державі лягає на учасників майбутньої парламентської коаліції.

xanax online without prescription

“Застерігаємо їх від зради ідей Революції гідності задля задоволення власних, а не державних, інтересів. Вимагаємо практичної реалізації “Програми захисту українців”, яка стала основою вимог Революції гідності”, – повідомила “Свобода”.

buy klonopin online no prescription

Якщо вказівка партії буде виконана, то кадрові зміни чекають на Кам’янець-Подільську державну адміністрацію, яку нині очолює свободівець Володимир Барановський.

buy valium online no prescription

ВЖЕ з’явилася інформація про те, що Володимир Євгенович готовий добровільно скласти свої повноваження, якщо партія наполягатиме на цьому.

xanax online without prescriptionbuy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Влада,Політика
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100