на Хмельниччині зафіксоване найбільше зростання захворюваності на грип

Автор: Veronika, 14 Лис 2014

За інформацією Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України», показники захворюваності на грип та ГРВІ протягом 45-го тижня 2014 р. (3–9 листопада) не перевищують епідемічного порогу й знаходяться в межах від –0,6% в Хмельницькій до –79,1% в Івано-Франківській областях (без урахування даних з АР Крим, Луганської області та м. Севастополь).

buy xanax without prescription

Серед населення Хмельницької області відзначається перевищення темпів приросту заховрюваності на грип та ГРВІ  на 30,6%.

valium online no prescription

За звітний тиждень в Україні щеплено проти грипу 8108 осіб, що на 11,5% більше, ніж за минулий тиждень. Всього вакциновано проти грипу 3199 осіб, із них осіб груп ризику — 29 821 (95,6%).

xanax online without prescriptionbuy klonopin online no prescription buy valium online no prescription xanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Медицина
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100