Юрій Ганущак: “Медицину повинні реформувати не лікарі”

Автор: Veronika, 20 Лис 2014

Медицина – це найважча галузь для реформування, адже на неї йде найбльше фінансування, а отже, є і багато зацікавлених і розподілів цих коштів.

buy xanax without prescription

Водночас ця галузь потребує якнайшвидших змін.

valium online no prescription

Про це поряд з іншими темами йшлось під час тренінгу “Реформа з децентралізації в медіа”, який 20 листопада проходив у Кам’янці-Подільському.

xanax online without prescription

На думку директора Інституту розвитку територій Юрія Ганущака, найкраще було б, якби реформуванням займалися не лікарі, які часто просто зацікавленні в збереженні сталої системи. Найефективніший результат реформування медцини показала Словаччина, де реформами займався 35-річний економіст, який абсолютно нічого не мав до медицини.

buy klonopin online no prescription

Щодо шляхів розвитку медицини в Україні, то пан Юрій підтримує ідею створення госпітальних окру��ів, які обслуговуватимуть щонайменше 150 тис.населення. Це дозволить ефективно використовувати і бюджетні кошти, і людський ресурс.

buy valium online no prescription

Пункти швидкої допомоги повині дислокуватися безпосередньо на місцях.

xanax online without prescriptionbuy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Медицина
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100