У Кам’янці будуть більше витрачати на харчування дітей

Автор: Veronika, 12 Гру 2014

pitanie-detsadМіська влада Кам’янця-Подільського змушена була переглянути нормативи щодо вартості харчування дійтей у садочках та школах. Причина доволі банальна – різке здорожчаня продуктів, яке спостірегіається останніх декілька місяців.

buy xanax without prescription

Щоб раціон малюків і надалі залишався збалансованим, потрібно було збільшити фінансування.

valium online no prescription

Своїм рішенням виконавчий комітет міської ради збільшив вартість обідів для дошкільнят та школярів. Нові стандарти вступлять в дію з 1 січня 2015 року.

xanax online without prescription

Відтак з Нового року затверджено вартість харчування, відповідно до норм:
- у дошкільних навчальних закладах та групах загального типу при триразовому харчуванні: ясельні групи – 13,00грн., дошкільні групи – 17,00 грн.
- у дошкільних навчальних закладах компенсуючого типу та санаторних групах і групах спеціального призначення при чотириразовому харчуванні – 22,00 грн.
- у дошкільних навчальних закладах для груп, які перебувають на інтернатному режимі з п’ятиразовим харчуванням – 30,00 грн.
- в загальноосвітніх школах вартість гарячого обіду (перша, друга, третя страви, салат) для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей – 10,60 грн., вартість сніданку для учнів 1-4 класів з розрахунку – 6,80 грн.

buy klonopin online no prescription

За матеріалами прес-служби міської ради.

buy valium online no prescriptionxanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Влада,Освіта
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100