Сьогодні відзначаємо День святого Миколая

Автор: Veronika, 19 Гру 2014

file2089669_1019 грудня православні християни і греко-католики вшановують святого Миколая Чудотворця.

buy xanax without prescription

Це релігійне свято набуло особливого значення для дітей.

valium online no prescription

Згідно з традицією, якщо дитина була слухняною і ввічливою протягом усього року, 19 грудня вона отримує подарунок, а ось неслухняних чекають різки. Ймовірно, ця традиція родом із середньовічної Німеччини, де напередодні свята батьки презентували дітям новий зимовий одяг.

xanax online without prescription

З часом це почали робити таємно, вночі, щоб підростаюче покоління вірило в чудеса святого. Згодом почали також дарувати солодощі: горіхи, сухофрукти й особливі солодкі хлібці з сушеними грушами; шкільне приладдя, іграшки. Діти почали писати листи святому, в яких перелічували добрі справи, просили пробачення за погані та зазначали, який саме подарунок хочуть отримати.

buy klonopin online no prescription

За народними повір’ями саме 19 грудня Святий Миколай спускається на землю з небес й обходить увесь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.

buy valium online no prescription

Історично свято приурочене до дня смерті Миколая, архієпископа Мир Лікійських, який помер близько 345 року.

xanax online without prescription

Походження звичаю дарувати дітям подарунки також приписують історії, коли він, ще не будучи єпископом, нібито врятував кількох дівчат від безчестя. Вони жили у бідній сім’ї та не мали приданого, а тому, згідно з тодішніми місцевими звичаями батько мав намір відправити їх заробляти блудом. Микола, дізнавшись про це, скористався спадщиною свого заможного батька – три ночі він пробирався у їхній будинок і щоразу непомітно закидав крізь вікно в кімнату, де ночували сестри, шмат золота.

buy valium online no prescription

http://uazmi.org

buy tramadol online without prescriptionbuy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Релігія
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100