Яндекс стверджує, що мешканці Хмельниччини цікавляться рубльом більше, ніж доларом

Автор: Veronika, 23 Гру 2014

unnamedЯндекс вивчив запити хмельничан про курси валют

Щотижня українські користувачі задають Яндексу кілька сотень тисяч запитів про курси валют — наприклад, [курс гривні до рубля], [курс євро] або просто [курс валют], [курс нбу]. Близько шести тисяч із них — із Хмельницької області.

buy xanax without prescription

Звісно інтерес українців до цієї теми залежить від ситуації з гривнею. Зазвичай що значніше змінення курсу (падіння чи зростання), то більше таких запитів надходить Яндексу.

valium online no prescription

На початку кризи у Криму та у перші тижні АТО, коли курс української валюти різко знизився, Яндексу задавали по 500‒600 тисяч запитів на тиждень зі словом “курс” — більшість із них про вартість валют. Інші сплес��и інтересу припали на дати переходу до гнучкого курсу гривні у лютому цього року і “розморожування” офіційного курсу НБУ у листопаді 2014-го. Багато запитів щодо валюти було й у дні мирних переговорів у Мінську, коли курс гривні виріс.

xanax online without prescription

Більшість запитів про курси валют пов’язана із курсом гривні. До них входять і ті, у яких назва національної валюти не згадується, наприклад [курс долара] (тобто курс долара до гривні), [курс євро] тощо. Дві іноземні валюти фігурують лише у 10% запитів.

buy klonopin online no prescription

Найпопулярніші іноземні валюти у запитах користувачів із Хмельницької області — це долар США і російський рубль.На кожну з них припадає близько чверті від усіх питань про курси валют.

buy valium online no prescription

Серед запитів, у яких використовують назву двох валют, найпопулярніша пара — це гривня-російський рубль. На другому місці за даними на листопад ‒ грудень 2014 року — долар-рубль. Можливо, що так хмельничани реагують на різке падіння курсу рубля.

xanax online without prescription

Інтерес до різних валют неоднаковий у різних регіонах України. У західних областях, в тому числі й Хмельницькій, помітно частіше, ніж у середньому по Україні, питають про пару гривня-злотий, а у східних — про пару гривня-рубль. Певне, даються взнаки інтереси людей, яким доводиться бувати у сусідній Польщі або Росії.

buy valium online no prescription

Про які іноземні валюти йдеться найчастіше у запитах жителів Хмельницького та області про курси валют (частка від усіх запитів цього типу, %):

buy tramadol online without prescription

Російський рубль (RUR) – 24,9
Долар США (USD) – 24,6
Польський злотий (PLN) – 5,2
Євро (EUR) – 3,7
Британський фунт (GBP) – 0,5
Білоруський рубль (BYR) – 0,5

buy tramadol without prescription

Про які валютні пари йдеться найчастіше у запитах жителів Хмельницького та області з назвами двох валют (частка від усіх запитів цього типу, %):

xanax online no prescription

UAH – RUR – 39,2
USD – RUR – 24,0
UAH – USD – 11,6
UAH – PLN – 9,9
UAH – EUR – 3,4
PLN – USD – 2,7

buy xanax without prescription

За даними пошуку Яндекса, листопад ‒ грудень 2014.

ambien online without prescription

 

Опубліковано в: Інше
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100