Кам’янецький водогін освятять у переддень Водохреща

Автор: Veronika, 16 Січ 2015

За гарною традицією, яка існує у Кам’янці-Подільському вже 14 років, у переддень свята Богоявлення Господнього, яке в народі більше відоме як Водохреща, буде освячуватися Дністровський водогін КП «Міськтепловоденергія».

buy xanax without prescription

18 січня о 12.00 секретар Кам’янець-Подільської єпархії отець Олексій здійснить обряд освячення води, яка знаходиться у резервуарах водогону. Вже зранку, 19 січня, освячена вода буде у кранах кам’янчан. Тому ті, хто з певних причин не зможуть у цей день відвідати храм та освятити воду для своєї родини, зможуть отримати її в себе вдома.

valium online no prescription

Священики говорять, що освячена у цей день вода має особливо цілющу силу як для душі, так і для тіла людей, які споживають її з чистими помислами та щирою вірою. Описано чимало чудес, які пов’язані з цією водою.

xanax online without prescription

Комунальники ж у свою чергу також помітили особливу тенденц��ю – за 14 років освячення водогону в цей день жодного разу не траплялось аварій чи навіть дрібних поломок.

buy klonopin online no prescription

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія»

buy valium online no prescriptionxanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: ЖКГ,Релігія
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100