У Кам’янці-Подільському різко зросла захворюваність на ГРВІ

Автор: Veronika, 04 Лют 2015

thumbnail-20130327182901nУ головному управлінні Держсанепідслужби Хмельницької області повідомили про сезонний підйом захворюваності на грип та ГРВІ.
Хмельничиина наблизилася до перевищення епідеміологічного порогу захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання.

buy xanax without prescription

Лише за вчорашній день до Хмельницької міської інфекційної лікарні було госпіталізовано майже тридцять чоловік. А у Кам’янець-Подільському, Нетішені та Славуті зафіксовано показники захворюваності вище порогового рівня.

valium online no prescription

«Лише 3 лютого до інфекційної лікарні із ГРВІ та грипом поступило 26 чоловік. 20 із них — це діти, – каже головний лікар Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна. – На сьогоднішній день лікарня переповнена, а кількість хворих продовжує зростати. Останнім часом взагалі спостерігається різкий спалах захворюваності на ГРВІ та грип і хворіють, в основному діти».

xanax online without prescriptionbuy klonopin online no prescription buy valium online no prescription xanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Медицина
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100