Хмельниччину відвідає Ольга Богомолець

Автор: Veronika, 06 Лют 2015

thumbnail-20140220132632n9 лютого о 9.00 у місті Хмельницькому на базі  Національної академії Державної прикордонної служби України ім.Богдана Хмельницького (за адресою: вул.Шевченка 46),  народний депутат, радник Президента та громадський діяч Ольга Богомолець проведе зустріч з курсантами та курси підготовки військових з надання медичної допомоги в екстремальних ситуаціях, зокрема під час поранень на полі бою.

buy xanax without prescription

Навчання проводяться в рамках проекту Світового Конгресу Українців – “Захист патріотів”.

valium online no prescription

 

xanax online without prescription

Народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець є ініціатором роботи даного проекту в Україні. Організатори курсу переконані, правильне навчання курсу бійця-рятувальника, та покращені аптечки першої допомоги IFAK, допоможуть врятувати багато життів.  Під час навчань курсанти отримують практичні навички із зупинки втрати крові, розблокування дихальних шляхів, рятування від пневмотораксу, і методів належної евакуації поранених. Окрема увага приділяється навчанню вояків надавати допомогу з використанням будь-яких матеріалів, котрі є в їхньому розпорядженні.

buy klonopin online no prescription

 

buy valium online no prescription

В ході візиту на Хмельниччину державний та громадський діяч Ольга Богомолець також презентує громаді області концепцію Військово-медичної доктрини України, що буде ухвалена найближчим часом.

xanax online without prescription

 

buy valium online no prescription

Довідка. Навчання проводять сертифіковані інструктори НАТО і навчені українські спеціалісти з  військової тактичної допомоги у бою та сертифіковані інструктори, які навчають солдатів наданню першої допомоги у бою, а військових медиків догоспітальній допомозі, що розроблена спеціально для військовослужбовців. Дані курси є ідентичними до тих, які проходять солдати країн НАТО і США. Навчання курсу бійця-рятувальника “COMBAT LIFE SAVER” відбуваються з ініціативи Ольги Богомолець за сприяння Світового Конгресу Українців. 

buy tramadol online without prescription

 

buy tramadol without prescription

Заплановано проведення брифінгу для журналістів. Звертатися у прес-службу Ольги Богомолець:

xanax online no prescription

067 504 59 08, info@bogomolets.com

buy xanax without prescriptionambien online without prescription
Опубліковано в: Влада,Політика
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100