У Кам’янці продуктовий ажіотаж триває – сьогодні у “сільпо” продавали по 5 л олії в одні руки

Автор: Veronika, 25 Лют 2015

Кrastitelnye-masla-i-ikh-celebnye-svoystvaам’янець-Подільський і надалі продовжує знаходитися під владою панічних настроїв. Через різкий стрибок курсу валют, люд почали масово скуповувати продукти та промислові товари.

buy xanax without prescription

Звичайно, найбільше люди бояться голоду, тому мішками скуповують борошно, крупи, цукор тощо.

valium online no prescription

Всього за декілька днів полиці у найбільших супермаркетах міста просто спустіли – там. де зазвичай розташовують бакалійні продукти, – наразі просто пустка. У магазинах зазначають, що це пов’язано з тим, що через підвищений попит, який розпочався раптово, постачальники просто не встигають завозити товар.

xanax online without prescription

У “Сільпо” цього тижня найбільшим попитом користується олія, яка цього тижня продається за акційною ціною 15 грн. Упродовж тижня її просто розмітають.

buy klonopin online no prescription

Сьогодні в магазин привезли нову партію товару, за яким вистроїлася довжелезна черга. Кожному покупцеві дозволялося взяти лише 5 пляшок соняшникової олії. Дехто з людей ставав по декілька разів у чергу, а ще хтось приходили сім’ями, щоб взяти якомога більше пляшок.

buy valium online no prescription

Свій панічний настрій люди не дуже можуть пояснити. Хтось говорить про стрибок долара, а хтось переживає через війну.

xanax online without prescriptionbuy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Кримінал
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100