22-річного кам’янчанина засудили до довічного ув’язнення

Автор: Veronika, 26 Лют 2015

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд ухвалив ирок у справі про вбивство двох літніх пенсіонерок, яке трапилося минулого літа.

buy xanax without prescription

Підозрюваний 22-річний кам’янчанин визнаний винним у вчинені злочинів та засуджений до довічного ув’язнення.

valium online no prescription

Як з’ясувалося у ході розслідування, хлопець ретельно готувався до вчинення злочинів — своїх жертв він відшукував через знайомих або оголошення у газетах про здачу кімнат. Господиня мала обов’язково бути похилого віку та самотньою. Хлопець приходив до них під виглядом студента, який шукає житло. Молодик намагався розчулити бабусь і зробити так, щоб вони запросили його до помешкання. Ледве жінка переступала поріг будинку, повернувшись спиною до зловмисника, він здійснював напад. Першу потерпілу задушив руками, у другому випадку скористався електричним кабелем.

xanax online without prescription

Холоднокровно розправившись з безпомічними пенсіонерками, він грабував їхні домівки. Не соромився навіть знімати золоті прикраси і з мертвих тіл.

buy klonopin online no prescription

Прикраси здавав у ломбарди, а отримані гроші витрачав на власні потреби. Зокрема, першою покупкою після першого убивства став дорогий мобільний телефон.

buy valium online no prescription

Пояснити мотиви своїх вчинків хлопець так і не зміг, виправдовуючись, що і сам не знає, навіщо це зробив.

xanax online without prescriptionbuy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Кримінал
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100