Мельниченко подумує про вихід з коаліції

Автор: Veronika, 03 Бер 2015

Народний депутат України від Кам’янця-Подільського Володимир Мельниченко, який одразу після виборів приєднався до фракції Блоку Петра Порошенка, заявляє про можливий вихід із правлячої коаліції.

buy xanax without prescription

Про це Володимир Володимирович розповів на шпальтах газети “Подолянин”.

valium online no prescription

Свою позицію нардеп пояснює складною економічною ситуацією, яка нині склалася в Україні і через яку постійно погіршується рівень життя людей.

xanax online without prescription

“А ситуація в державі така: реформами ніхто не займається, з корупцією не борються, в а Збройних силах України все залишилося, як було при Радянському Союзі”, – коментує Мельниченко.
Зважаючи на вказані проблеми, народний депутат серйозно задумуєтьс япро те, щоб вийти з коаліції. “Наталштований рішуче й надалі готовий до виходу з коаліції”, – йдеться у статті.

buy klonopin online no prescriptionbuy valium online no prescription xanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Політика
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100