Кам’янчанка віддала 1,5 тис. грн за зняття “порчі”

Автор: Veronika, 24 Бер 2015

Жертвою «цілительки» стала продавчиня хліба торгівельного кіоску, що по вулиці Жукова. Того дня жінка заступила на зміну.

buy xanax without prescription

Близько полудня до кіоску зайшла  молодиця та ввічливо запитала, коли працюватиме  її напарниця. Мовляв, минулого року допомогла їй в вирішенні  делікатної проблеми. А нині вона проїздом у місті, от і вирішила занести свої нові контакти.  Затим пильно глянула на жінку і сказала : «Бачу, що пороблено на твою сім’ю. Я цілителька в третьому поколінні. Можу тобі допомогти».

valium online no prescription

За декілька хвилин повністю переконала обрану жертву в необхідності негайно провести ритуал очищення. Отримала 1500 гривень для його проведення та зникла. Коли потерпіла оговталась то одразу звернулась до правоохоронців.

xanax online without prescription

За даним фактом слідчим відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, – зазначив начальник міського відділу міліції Віталій Козярук. – Відповідальність за скоєння такого правопорушення передбачає ув’язнення до трьох років. Правоохоронці здійснюють необхідні оперативно- розшукові заходи аби знайти зловмисницю.

buy klonopin online no prescription

 

buy valium online no prescription

Наталія Касапчук

xanax online without prescription

 

buy valium online no prescriptionbuy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Кримінал
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100