У Чистий четвер головне дбати про чистоту своєї душі та примножувати любов

Автор: Veronika, 09 Кві 2015

untitledУ Страсний або Великий Четвер Страсного Тижня Православна Церква нагадує віруючим про чотири події: омовіння ніг Спасителем Своїм учням на знак смирення та любові до них, звершення Тайної Вечері і встановлення Святої Євхаристії, молитву Господа у Гефсиманському саду та зраду одного з учнів Христових – Іуди, який за 30 срібників продав Господа.
Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви з посиланням на секретаря Вченої ради Київської духовної академії ієромонаха Віктора (Коцабу), святі Отці Церкви вчать, що саме під час Тайної Вечері людська душа зустрічається з вічністю.
“Саме в цей день, у Страсний Четвер, в Єрусалимі відбувається спомин того, що зробив Христос на Тайній Вечері – омовіння ніг. Тисячі паломників з усього світу прибувають до Єрусалиму, щоб помол��тись на Святій Землі та побачити це дійство. Патріарх Єрусалимський після звершення Божественної літургії перед храмом Гробу Господнього звершує чин омовіння ніг. Пригадуючи Євангельські події Патріарх омиває ноги 12 священнослужителям, які символізують собою 12 апостолів”, – нагадує ієромонах.
Увечері Страсного Четверга у православних храмах відбувається богослужіння, під час якого читаються 12 уривків з Євангелія про Страсті Христові. Під час цих читань віряни стоять із запаленими свічками, які, за традицією, після служби приносять додому та наносять зображення хреста на одвірку над входом в дім.

buy xanax without prescription

У народі Страсний Четвер також називають «чистим» або «Живним», бо з цього дня починаються особливі приготування до святкування Пасхи – віруючі прибирають у домівках, а також починають пекти паски та фарбувати великодні крашанки.
Чистий Четвер – найкращий день, щоб перший раз постригти волосся дитині, якій вже виповнився рік життя. Стрижені волосся не викидають, а зберігають у спеціальному полотняному мішечку. Вважається, що це сильний оберіг, який захищає малюка від хвороб і бід. Також в цей день варто підстригти кінчики волосся і жінкам – їх кучері стануть ще красивіше і пишніше.

valium online no prescriptionxanax online without prescription buy klonopin online no prescription buy valium online no prescription xanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Релігія
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100