Перевищення обсягу доходу платниками єдиного податку

Автор: Veronika, 29 Тра 2015

Кам’янець-Подільська ОДПІ, нагадує платникам єдиного податку щодо особливостей перевищення обсягу доходу.

buy xanax without prescription

Отже, у разі перевищення обсягу доходу у календарному кварталі у розмірі 300 тис.грн., платник єдиного податку І – групи з наступного кварталу зобов’язаний за заявою перейти на застосування ставки єдиного податку ІІ групи (до 20% мінімальної заробітної плати) або ІІІ групи (2%,4% від доходу), або відмовитись від застосування спрощеної системи оподаткування та перейти на загальну систему оподаткування.

valium online no prescription

Платник єдиного податку ІІ – групи у разі перевищення у податковому (звітному) періоді обсягу доходу в розмірі 1,5 млн.грн., в наступному звітному кварталі зобов’язаний перейти за заявою на застосування ставки єдиного податку ІІІ групи (2%,4% від доходу) або відмовитись від застосування спрощеної системи оподаткування та перейти на загальну систему оподаткування.

xanax online without prescription

Що стосується платників єдиного податку ІІІ групи, у разі перевищення у податковому (звітному) періоді обсягу доходу в розмірі 20 млн.грн., зобов’язані перейти на загальну систему оподаткування також не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом у якому допущено таке перевищення.

buy klonopin online no prescription

Зауважимо, що всі вище зазначені платники податку до суми перевищення застосовують ставку єдиного податку в розмірі 15%.

buy valium online no prescriptionxanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Анонси, Оголошення
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100