Особливості надання пільги по оподаткуванню доходу від продажу громадянами сільгосппродукції

Автор: Veronika, 29 Тра 2015

Фахівці податкової інспекції звертають увагу громадян на основні аспекти оподаткування сільгосппродукції, а саме:

buy xanax without prescription

підпунктом 165.1.24 пунктом 165.1. статті 165 Податкового кодексу України передбачено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України:

valium online no prescription

під час продажу своєї сільськогосподарської продукції (крім продукції тваринництва) її власник має подати податковому агенту копію Довідки за формою №3ДФ про наявність у нього земельних ділянок. Така довідка є підставою для того, аби не включати до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податків, отриманих від продажу власної сільськогосподарської продукції;

xanax online without prescription

Довідку за формою №3ДФ про наявність у фізичної особи земельних ділянок безоплатно видають сільська, селищна або міська ради за місцем податкової адреси платника упродовж п’яти робочих днів із дня отримання відповідною радою письмової заяви про видачу такої довідки,як встановлено п.2 Порядку №32. Реквізити, які повинні міститися у Довідці за формою №3ДФ, наведено у п.3 цього Порядку, і серед них, зокрема, – вид цільового призначення земельної ділянки та розмір земельної ділянки у гектарах.

buy klonopin online no prescription

Звертаємо увагу, що довідка за формою №3ДФ видається строком на п’ять років. Оригінал довідки повинен зберігатися у власник сільгосппродукції протягом строку позовної давності з дати закінчення дії такої довідки.

buy valium online no prescription

Якщо продавець сільгосппродукції не подав копії Довідки, або термін її дії прострочено чи вона не містить усіх реквізитів, то підприємство – покупець при виплаті доходів за сільськогосподарську продукцію повинно утримати у джерела виплати податок на доходи фізичних осіб за ставкою 15% або 20%.

xanax online without prescriptionbuy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Анонси, Оголошення
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100