Легких грошей не буває – Антимонопольний комітету попереджає про оманливу рекламу швидких кредитів

Автор: Veronika, 04 Чер 2015

unnamedОстаннім часом Антимонопольним комітетом України виявляються численні факти введення споживачів в оману суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність щодо надання позик фізичним особам шляхом адміністрування коштів учасників груп.

buy xanax without prescription

Зазначені суб’єкти господарювання у засобах масової інформації, в рекламній інформації на транспорті, а також через листівки поширюють привабливу рекламу – позики, гроші, кредит надаються на надзвичайно привабливих умовах тощо.

valium online no prescription

Проте, проведені органами Комітету розслідування щодо достовірності таких тверджень, показали, що насправді певні суб’єкти господарювання, які поширюють т��ку рекламу, фінансові послуги (позика, кредит тощо) не надають.

xanax online without prescription

Надання відповідної суми у позику суб’єктами господарювання, які поширюють зазначену привабливу рекламу, є можливим виключно за рахунок залучення коштів громадян (формування фонду групи). А кожний громадянин повинен сплачувати платежі не за саму позику, яку він має намір отримати, а фактично за право (дозвіл) отримати позику (можливість призначення позики), яка надається суб’єктами господарювання не за власний рахунок, а за рахунок залучення інших фізичних осіб та їх коштів, тобто право на отримання позики (грошей) в учасника групи виникає не одразу після укладення договору, а лише після того, як фонд групи стає достатнім, що може відбутися із сплином не одного місяця та навіть року.

buy klonopin online no prescription

Разом з тим, у певних суб’єктів господарювання, які надають такі послуги, відсутні критерії за якими визначається хто з учасників групи має першочергове право на отримання коштів.

buy valium online no prescription

Як було з’ясовано Комітетом, одним із таких суб’єктів господарювання у 2012 році було укладено майже 7 000 договорів адміністрування, однак з них видано кошти лише 4 % учасників. Всі інші не отримали гроші у зазначений термін.

xanax online without prescription

У зв’язку з цим звертаємо Вашу увагу бути обачними у разі звернення та укладення договорів з такими суб’єктами господарювання, ретельно вивчати всі договори та додатки до них, які Вам пропонують до підписання, та при певних сумнівах – отримувати кваліфіковану консультацію або відмовлятися від укладання договорів з такими суб’єктами господарювання

buy valium online no prescriptionbuy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Економіка
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100