В Україні заборонили дострокове зняття депозитів

Автор: Veronika, 04 Чер 2015

Президент України підписав закон № 424-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов повернення строкових депозитів», який був прийнятий Верховною Радою України 14 травня поточного року.
Про це повідомляє прес-служба глави держави.

buy xanax without prescription

Як наголошується в повідомленні, Закон спрямований на встановлення стабільності банківської системи через врегулювання механізму створення ресурсної бази діяльності банківської системи.

valium online no prescription

З цією метою затверджено зміни до Цивільного кодексу України, який регулює договірні відносини, і Закон України «Про цінні папери та фондовий ринок», який регулює оплату ощадних (депозитних сертифікатів), згідно з якими клієнти банку мають право отримати вклади і нараховані за ними відсотки за строковим банківським договором після закінчення строку дії договору. При цьому дострокове повернення цього вкладу та нарахованих процентів за цим вкладом можливе виключно в разі, коли це передбачено умовами договору банківського строкового вкладу.
З метою захисту інтересів вкладників, які не вимагають повернення суми строкового вкладу із закінченням строку, та уникнень зловживань зі сторони банків, які зацікавлені й надалі співпрацювати з клієнтом на умовах більш вигідних для банку, договір банківського вкладу вважатиметься продовженим лише на умовах вкладу на вимогу. Тобто, пролонгація договору на умовах строкового вкладу можлива тільки при особистому переукладанні договору вкладником.

xanax online without prescription

Детальніше читайте на УНІАН: http://economics.unian.ua/finance/1085290-v-ukrajini-zaboronili-dostrokove-znyattya-depozitiv.html

buy klonopin online no prescriptionbuy valium online no prescription xanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Економіка
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100