Кам’янець-Подільські правоохоронці затримали ґвалтівника 9-тирічної дівчинки

Автор: Veronika, 09 Чер 2015

Встановити особу зловмисника допоміг детальний фоторобот, складений за описом школярки.

buy xanax without prescription

Подія сталася кілька тижнів тому. До роботи з потерпілою одразу залучили трьох психологів. Основним завданням спеціалістів було допомогти дівчинці у стресовій ситуації, а міліції — отримати інформацію, яка допомогла б впіймати злочинця. Психологи по кілька годин працювали з потерпілою. В результаті було складено досить детальний фоторобот ґвалтівника.

valium online no prescription

З метою пошуку зловмисника було збільшено кількість патрульних нарядів, працівникам міліції активно допомагала громадськість. Загалом перевірили 20 підозрілих осіб, які підпадали під опис дівчинки.

xanax online without prescription

Цими вихідними в центрі Кам’янця-Подільського оперативник Роман Коробчук впізн��в і затримав ґвалтівника. Ним виявися 31-річний мешканець міста, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за грабіж.

buy klonopin online no prescription

Зловмисник перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Згідно ч.3 ст.153 Кримінального кодексу України йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.

buy valium online no prescription

СЗГ УМВС України

xanax online without prescription

в Хмельницькій області

buy valium online no prescriptionbuy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Кримінал
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100