Кам’янець-Подільський продовжує “свататись” до навколишніх сіл

Автор: Veronika, 09 Чер 2015

В Україні активно намагаються впровадити адміністративну реформу.

buy xanax without prescription

Першим кроком в цьому напрямку став Закон України “Про  добровільне об’єднання територіальних громад”, який в той же час і став першим каменем спотиканням на шляху до тк званого “добровільного об’єднання”. Українці дуже важко сприймають зміни, тому і мешканці сіл не надт хочуть “укрупнюватися” чи приєднуватися до міста.

valium online no prescription

Зокрема, під час останньої сесії районної ради це питання обговорювалося понад три години і основний постулат був в тому, що селяни не хочуть ставати містянами, бо не бачать в цьому переваг. Наприклад, категорично проти об’єднання села Цибулівка, Смотрич, Жовтневе. Саме з внвціативи мешканців цих сіл,депутати районної ради звернулися до Президента України, щоб той не допустив “недобровільного” об’єднання.

xanax online without prescription

Але місто не втарачає надії розширити свої межі.

buy klonopin online no prescription

Міський голова Михайло Сімашкевич та його заступник Сергій Бабій провели зустріч із ініціативної групою села Панівці, де також активно обговорювали питання об’єдання.

buy valium online no prescription

Як повідомляє, прес-служба міської ради, основні питання, які цікавили  представників ініціативної групи – це подальша доля їхніх паїв, школи,  дитячого садочка, фельдшерсько-акушерського пункту та вирішення окремих  проблемних моментів.

xanax online without prescription

В рамках обговорень  учасники зустрічі напрацювали три можливі варіанти подальшого розвитку  села Панівці: залишити все без змін, приєднатися до Устянської сільської ради, приєднатися до міста.

buy valium online no prescriptionbuy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Інше,Влада,Суспільство
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100