В Україні обіцяють відмінити станційний збір та упорядкувати приміські перевезення

Автор: Veronika, 11 Чер 2015

Міністерство інфраструктури України планує в четвертому кварталі 2015 року повністю скасувати автостанційний збір, який сплачують пасажири за користування інфраструктурою автовокзалів, а також врегулювати роботу приміських перевізників.

Відповідні положення містяться в “Дорожній карті з автотранспортної галузі на 2015-2016 роки”, опублікованій на сайті відомства.

buy xanax without prescription

Згідно з документом, до повної відміни автостанційний збір протягом другого кварталу 2015 року буде переведено у формат фіксованого збору.
Також у планах міністерства – прийняття ряду нормативних актів, згідно з якими буде ліквідовано держрегулювання відносин між суб’єктами господарювання автостанцій та перевізників, спрощена система конкурсів на отримання права роботи на приміських маршрутах, врегульована діяльність нелегальних перевізників на цих маршрутах, а також сформовано поняття регульованого тарифу.

valium online no prescription

Крім того, до осені міністерство планує затвердити для перевізників єдину методичну рекомендацію розрахунку економічно обґрунтованого тарифу на міські перевезення, яка буде враховувати інтереси як перевізників, так і пасажирів.
Детальніше читайте на УНІАН: http://economics.unian.ua/transport/1087913-mininfrastrukturi-planue-do-kintsya-roku-likviduvati-avtostantsiyniy-zbir-i-vregulyuvati-robotu-primiskih-pereviznikiv.html

xanax online without prescriptionbuy klonopin online no prescription buy valium online no prescription xanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Економіка
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100