Кам’янчани все частіше стають жертвами шахраїв

Автор: Veronika, 26 Чер 2015

За останній рік збільшилася кількість кам’янчан, які стали жертвами шахраїв. Про це повідомляє прокуратура міста.

buy xanax without prescription

Найчастіше місцеві жителі страждають через свою необачність – розголошення реквізитів платіжної картки по телефону чи в мережі Інтернет. Якщо Ви є власником «кредитки», то для того щоб не бути ошуканим, слід пам’ятати, що головне правило фінансової безпеки — це збереження всіх банківських реквізитів в секреті, в тому числі пін-кодів карт, її реквізитів та паролів для доступу із СМС повідомлень.

valium online no prescription

Запам’ятайте, що СМС з паролями і кодами доступу до послуг банку — це конфіденційна інформація, і передача її стороннім особам призвести до несанкціонованого зняття коштів з вашого рахунку. Для того, щоб заволодіти вашими коштами, шахраям потрібно мати лише мобільний номер телефону, картковий рахунок, що складається з 16 символів та код доступу, що міститься в СМС повідомленні.

xanax online without prescription

Почастішали й випадки, за яких довірливі кам’янчани самі переказують кошти зловмисникам. Найчастіше це відбувається при купівлі товарів, розміщених на дошках оголошень в Інтернет-магазинах. Щоб вберегтися від вказаного виду шахрайства, необхідно проводити розрахунок за придбаний товар тільки після його отримання та впевнившись, що він  відповідає Вашому замовленню.

buy klonopin online no prescription

Про відомі Вам факти шахрайства повідомляйте у правоохоронні органи.

buy valium online no prescription

 

xanax online without prescription

 

buy valium online no prescriptionbuy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Кримінал
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100