Причина обвалу колектору – помилка, допущена декілька десятиліть тому

Автор: Veronika, 30 Чер 2015

изображение viber.jpg1Через технічну помилку, допущену майже півстоліття тому, стався обвал каналізаційного колектора по вулиці Хмельницьке шосе.

buy xanax without prescription

Так, 27 червня близько 15.30 на аварійно-диспетчерську службу КП “Міськтепловоденергія” надійшло повідомлення про те, що по вул. Смирнова стався обвал асфальту, куди провалився автомобіль.

valium online no prescription

Згідно розпорядження міського голови Михайла Сімашкевича, генеральний директор підприємства Валерій Гордійчук  терміново направив аварійну бригаду для вияснення причин надзвичайної ситуації та особисто прибув на місце події для пров��дення рятувальних робіт.

xanax online without prescription

Як виявилося, вантажний автомобіль ЗІЛ заїжджав  у двір по вул. Смірнова та провалився під асфальт. На щастя, ніхто з людей не постраждав, а вантажівку довелося витягувати краном.

buy klonopin online no prescription

За попередніми висновками, причиною обвалу стала повна руйнація каналізаційного колектора, який вийшов з ладу через те, що під час прокладання цієї мережі було встановлено трубу значно більшого діаметру, ніж того вимагали технічні умови. Відповідно, мережа була заповнена всього на одну третю, що сприяло утворенню агресивного аміачного середовища, яке повністю зруйнувало бетонну трубу.

buy valium online no prescription

Щоб мінімізувати наслідки проблеми для населення, міський голова Михайло Сімашкевич дав доручення організувати надання питної води для жителів мікрорайону, які опинилися заручниками ситуації. Відтак машини з водою  стояли біля «Епіцентру»  (селище Смірнова) та біля ЗОШ №6 (селище Першотравневе).

xanax online without prescription

Станом на  28 червня о 7.00 ранку було розпочато ремонтні роботи.

buy valium online no prescription

“Довелося припинити постачання води для селищ Першотравневого, -коментує ситуацію генеральний директор КП ” Міськтепловоденергія” Валерій Гордійчук. – Силами підприємства було замінено 12 м труби.Та виявлено ще декілька аварійних ділянок, де в будь-який момент може статися обвал, що може призвести до екологічної катастрофи, адже у цей колектор скидають стоки два великих мікрорайони міста – селища Смирнова та Першотравневе. Тому потрібно приймати термінове рішення на рівні міста про виділення коштів на заміну аварійної мережі, бо, як показує цей випадок, аварійні мережі створюють реальну небезпеку для життєдіяльності Кам’янця.

buy tramadol online without prescription

“Через технічну помилку, яку допустили декілька десятиліть тому, сьогодні доведеться шукати кошти на вирішення цієї вкрай небезпечної проблеми, адже потрібно замінити трубу від Смірнова до перехрестя вулиць Чехова  – проспект Грушевського, а це немалі гроші. Та ризикувати ми теж не можемо” – зазначає очільник міста Михайло Сімашкевич.

buy tramadol without prescriptionxanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: ЖКГ,Надзвичайні події
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100