У Кам’янці-Подільському запрацював 3G Інтернет

Автор: Veronika, 30 Чер 2015

3gПісля успішного тестування, 27 червня у Кам’янці-Подільському офіційно запрацював 3G Інтернет від компанії Київстар.

buy xanax without prescription

Про це повідомляє прес-слуба оператора зв’язку.

valium online no prescription

Окрім Кам’янця-Подільського, територія дії нового сервісу розповсюджується ще на шість населених пунктів – села Довжок, Жовтневе, Зіньківці, Слобідка-Гуменецька, Смотрич та Кам’янка.

xanax online without prescription

На даний момент всі мешканці та гості Кам’янця-Подільського та перелічених сіл можуть отримувати в мережі 3G послуги передачі даних із швидкістю до 42 Мб/с.

buy klonopin online no prescription

Абоненти Київстару будь-яких планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без заміни SIM-картки та додаткових налаштувань. Головне, щоб телефон підтримував цю функцію.

buy valium online no prescription

Тарифи на швидкісний інтернет залишаються такими ж як і на інтернет по технології EDGE.  При бажанні, абоненти можуть підключати і нові тарифні плани, орієнтовані на новий сервіс.

xanax online without prescription

Окрім Кам’янця-Подільського, на сьогодні 3G Інтернет працює у Львові, Києві, Одесі, Южному, Моршині, Трускавці, Борисполі та деяких інших містах.

buy valium online no prescription

 

buy tramadol online without prescriptionbuy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Економіка
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100