У Кам’янці засудили 49-річного мешканця за розповсюдження порнографічних матеріалів неповнолітнім

Автор: Veronika, 30 Чер 2015

49-річного чоловіка позбавили волі на один рік за розповсюдження порногафічних журналів.

buy xanax without prescription

У структурі правової протидії порнографії дієве місце відводиться кримінальному закону, який передбачає кримінальну відповідальність за ввезення, виготовлення, збут, розповсюдження і зберігання порнографічних предметів.
У статті 301 Кримінального кодексу України детально аналізується соціальна обумовленість і ефективність кримінально-правової заборони у сфері незаконного виготовлення, збуту, розповсюдження і зберігання порнографічних предметів.
Сьогодення вказує нам на факти продажу в мережах торгівлі, ринках порнографічних матеріалів, розповсюдження їх серед підлітків у навчальних закладах та місцях відпочинку.
Факти розповсюдження предметів порнографічного характеру в поточному році мали місце і на території міста.
Так, 30 січня 2015 року 49-річний мешканець міста Кам’янця-Подільського, знаходячись дворі будинку №43, а саме, на дитячому майданчику, що по вул. Пушкінській, умисно збув шляхом продажу журнал «Fantastik Extra», який відносяться до продукції порнографічного характеру Євгенію, 1995 року народження, та журнал «Special sex», який відносяться до продукції порнографічного характеру неповнолітньому Юрію, 1998 року народження. Чоловік усвідомлював, що журнали містять порнографічні матеріали та суперечать нормам суспільної моралі.

valium online no prescription

По даному факту 30.01.2015 внесено відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 301 Кримінального кодексу України.
За результатами досудового розслідування 16.02.2015 відносно підозрюваного до суду направлено обвинувальний акт.
Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду від 08.05.2015 винного засуджено за частиною 3 статті 301 Кримінального кодексу України до одного року позбавлення волі з конфіскацією порнографічних предметів.

xanax online without prescriptionbuy klonopin online no prescription buy valium online no prescription xanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Кримінал
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100