У “Новій Будові” можна безкоштовно дивитися кіно та читати книги

Автор: Veronika, 20 Лип 2015

    Чергові культурно-соціальні  проекти цього літа стартували у «Новій Будові» – літній кінотеатр та  вільна бібліотека.

buy xanax without prescription

Щоп`ятниці   мешканці  і гості житлового комплексу мають змогу  насолоджуватись фільмами на свіжому повітрі. Якісна техніка та вдало підібране місце роблять  перегляд фільмів справжнім задоволенням. Відео показують на стіні приміщення, у якому розташовується  сервісний центр «Нова Будова». Наразі, аби надати такому «екрану» креативності, художник  працює над зображенням телевізора у стилі «ретро».

valium online no prescription

У адміністрації Компанії наголошують, що вхід  на перегляди фільмів – вільний, незалежно від місця проживання,  і закликають слідкувати за анонсами  кіносеансів у соціальних мережах та читати оголошення  на дошках об`яв житлового комплексу.

xanax online without prescription

Окрім того, у коридорі  сервісного цен��ру «Нова Будова» на усіх поціновувачів літератури віднедавна чекають буккросерські полички, що діють за принципом «вільної бібліотеки». Тобто, кожен охочий може залишити тут книги, які він уже прочитав, а натомість безкоштовно взяті ті, які припадуть до душі.

buy klonopin online no prescription

                                             

buy valium online no prescription

Ольга Ленюк

xanax online without prescriptionbuy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Культура
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100