Загальноосвітні навчальні заклади – звільняються від сплати податку на майно

Автор: Veronika, 20 Жов 2015

Кам’янець-Подільська ОДПІ  повідомляє, що  відповідно до пп. ”ї” пп. 266.2.2 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) з 1 вересня  2015 року будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форм власності та джерел фінансування, що використовуються для надання освітніх послуг, не є об’єктом оподаткування податком на майно.

buy xanax without prescription

Також, звільняються від сплати земельного податку дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності і джерел фінансування, заклади  - культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів (пп. 282.1.4 ПКУ).

valium online no prescription

Відповідні зміни внесено Законом України від 17.07.2015 р. №654-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для надання освітніх послуг дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами недержавної форми власності ”.

xanax online without prescription

buy klonopin online no prescription

                                                                                        Сектор комунікацій Кам’янець-Подільської ОДПІ

buy valium online no prescriptionxanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Анонси, Оголошення
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100