Не забувайте повідомляти про прийняття працівника на роботу

Автор: Veronika, 20 Жов 2015

Кам’янець-Подільська ОДПІ  повідомляє, що  Державною фіскальною службою України розроблено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» (за версією чинною на дату подання повідомлення), яке розповсюджується на безоплатній основі, зокрема розміщено в розділі «Платникам податків про електронну звітність» офіційного веб – порталу Державної фіскальної служби України.

buy xanax without prescription

В даному програмному забезпеченні платникам податків надана можливість сформувати Повідомлення про прийняття працівника на роботу,  накласти електронно-цифровий підпис та направити його до Єдиного вікна податкової звітності.

valium online no prescription

Нагадаємо, що фізичні та юридичні особи можуть отримати безкоштовні ключі електронного цифрового підпису, звернувшись до Акредитованого центру сертифікації ключів  Кам’янець-Подільської ОДПІ за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 74, каб.116.

xanax online without prescription

.

buy klonopin online no prescription

                                                                                      Сектор комунікацій Кам’янець-Подільської ОДПІ

buy valium online no prescription

 

xanax online without prescription

 

buy valium online no prescriptionbuy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Анонси, Оголошення
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100