НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ У ДЕНЬ ВИБОРІВ ЗАРЕЄСТРОВАНО 36 ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО ЙМОВІРНІ ПОРУШЕННЯ

Автор: Veronika, 26 Жов 2015

Починаючи з 08 години ранку 25 жовтня і до 22 години вечора, до органів внутрішніх справ області надійшло 36 повідомлень про різного роду правопорушення, більшість з яких не підтвердилася.

buy xanax without prescription

Загалом з початку виборчих перегонів зафіксовано 130 звернень до міліції. З них у 7 випадках отримані відомості внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань та відкриті кримінальні провадження, а у 12 – складено протоколи про адміністративні правопорушення. За рештою звернень тривають перевірки.

valium online no prescription

Найбільша кількість повідомлень, пов‘язаних з виборчим процесом, надійшла до міліції у містах Хмельницький, Кам‘янець-Подільський, Нетішин. Лише по одному зверненню було у Віньковецькому та Красилівському районах.

xanax online without prescription

Найрезонанснішими за день були наступні події:

  • На дільниці у мікрорайоні Озерна жінка-спостерігач намагалася проголосувати не лише за себе, а й за свого онука.
  • У Летичівському районі 26-річний чоловік здійснив завідомо неправдиве повідомлення про замінування виборчої дільниці у селіГорбасів.
  • У селі Гатна Деражнянського району кандидат у депутати звернувся до правоохоронних органів із заявою про те, що його прізвище не внесли у виборчий бюлетень.
buy klonopin online no prescription

Також було зафіксовано два факти ненавмисного пошкодження виборчих бюлетенів у Хмельницькому та дві спроби сфотографувати заповнений бюлетень з невідомою метою у містах Хмельницький та Кам‘янець-Подільський.

buy valium online no prescription

Усі дільниці в області зачинилися вчасно і без порушень. Наразі ведеться підрахунок голосів, а працівники міліції готуються супроводжувати документацію до ТВК.

xanax online without prescription

Прес-служба УМВС України

buy valium online no prescription

в Хмельницькій області

buy tramadol online without prescription

 

buy tramadol without prescriptionxanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Вибори
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100