Відтепер покази лічильників холодної та гарячої води можна подавати через сайт

Автор: Veronika, 28 Жов 2015

Відповідно до Договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної і гарячої води, водовідведення, всі споживачі, які мають зареєстровані засоби обліку води, зобов’язані щомісячно до 28 числа знімати їх показники та передавати їх виконавцю.

buy xanax without prescription

Проте часто можна почути нарікання від кам’янчан, що в кінці та на початку кожного місяця їм важко додзвонитися в абонентську службу КП «Міськтепловоденергія», щоб повідомити показники.

valium online no prescription

Відтепер все це можна буде зробити набагато простіше. Кам’янчани можуть самостійно вносити свої показники через офіційний сайт КП «Міськтепловоденергія».

xanax online without prescription

Для цього потрібно зайти на офіційний сайт підприємства за адресою http://mtve.kp.km.ua.

buy klonopin online no prescription

Зверху Ви побачите віконечко «Переглянути стан оплати послуг. Передати поточні покази водолічильників», де і раніше можна було переглянути свої нарахування та стан розрахунків.

buy valium online no prescription

Для того, щоб увійти в систему, Вам потрібно ввести номер свого лицьового рахунку, який зазначений у Вас на абонентській книжці, наприклад, 74-89-62, і натиснути кнопку «Далі».

xanax online without prescription

Після того, як відкриється Ваша персональна сторінка, Вам потрібно натиснути кнопку «Передати поточні покази водолічильника».

buy valium online no prescription

Одразу ж відкривається віконечко для внесення показів лічильників, куди Ви заносите свої показники.

buy tramadol online without prescription

Після того, як ви внесли показники всіх своїх лічильників (залежно від планування квартири, їх кількість коливається від одного до п’яти), обов’язково натисніть кнопку «Зберегти».

buy tramadol without prescription

Якщо Вам необхідно внести зміни у щойно внесені показники, то просто ще раз повторіть операцію по внесенню даних.

xanax online no prescription

Звертаємо Вашу увагу на те, що не варто очікувати миттєвого висвітлення Ваших показників на сайті. Адже занесені Вами цифри будуть перевірені оператором КП «Міськтепловоденергія» та ним внесені в загальну базу даних. Тільки після цього ви зможете їх побачите у себе на сторінці.

buy xanax without prescription

Якщо у вас виникли додаткові запитання, Ви можете їх задати за номером 5-11-01. За цим номером також продовжується прийом ваших показників, якщо вам не зручно користуватися електронним сервісом.

ambien online without prescription

 

 

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія»

Опубліковано в: ЖКГ
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100