У Кам’янці-Подільському замінували автовокзал

Автор: Veronika, 17 Лис 2015

Сьогодні , 17 листопада, о 7 годині 05 хвилин до Кам’янець-Подільського відділу поліції надійшов дзвінок, проте, «що на автовокзалі бомба». Про це повідоми начальник місцевої поліції Володимир Калашнік.

buy xanax without prescription

Реакція була миттєвою, провели евакуацію вокзалу, огороджено місце події, близько 50 автобусів відправленні без закупівлі квитків, однак жоден рейс скасовано не було. На разі на території автовокзалу працює собака на предмет виявлення вибухово – небезпечних предметів, поки що інформація про бомбу не підтверджується, але ми надалі працюємо та обстежуємо автовокзал до поки не будемо впевненні, що на автовокзалі безпечно.
Якщо буде з’ясовано, що повідомлення про вибухівку, це чийсь невдалий жарт, то в такому разі будуть проведенні усі необхідні заходи по встановленню особи яка зробила хибне повідомлення та притягнуто її до кримінальної відповідальності відповідно до ст. 259 Кримінального Кодексу України (Завідомо неправдиве пові��омлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності), карається штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.

valium online no prescriptionxanax online without prescription buy klonopin online no prescription buy valium online no prescription xanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Надзвичайні події
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100