З 26 січня у Кам’янці-Подільському школи закривають на карантин, дитсадочки поки працюватимуть

Автор: Zlom, 25 Січ 2016

У зв’язку зі зростанням рівня захворюваності, щоб не допустити збільшення епідеміологічного порогу, з 26 січня школи Кам’янця-Подільського закриють на карантин.

buy xanax without prescription

За інформацією НГП, відповідне рішення після оперативної наради прийняв мер міста Михайло Сімашкевич.

valium online no prescription

В коментарі НГП керуюча справами міськвиконкому Яна Мельничук повідомила, що дитячі садочки Кам’янця-Подільського поки продовжать функціонувати. У ДНЗ введено посилений режим дезінфекції, заклади працюватимуть у закритому типі.

xanax online without prescription

Рівень захворюваності у школах міста наразі становить 16,3%. Для прикладу, минулої п’ятниці цей показник становив 13,2%. У дитячих садках станом на понеділок захворіло 14,8% дітей (п’ятниця – 12,3%).

buy klonopin online no prescription

Нагадаємо, що на Хмельниччині карантин вже оголосили у школах Славути, Нетішина, Шепетівки. У Хмельницькому офіційно не оголошували карантин, а лише тимчасово призупинили навчання у школах.

buy valium online no prescriptionxanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100