Депутати Кам’янець-Подільської міськради вимагають у колег з ВР не приймати “Путінські зміни до Конституції”

Автор: Zlom, 26 Січ 2016

Сьогодні під час чергової сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати направили 4 звернення до вищих керівних органів держави. У Президента, Прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради міські обранці вимагали внести зміни до держбюджету та вилучити 9 пункт Прикінцевих положень, адже через це скасовується обов’язковість індексації розміру плати за оренду комунального майна – повідомляє ”Незалежний громадський портал

buy xanax without prescription

На думку депутатів, така норма закладає широкий простір для виведення із місцевих бюджетів десятків мільйонів гривень та індекс інфляції перестане бути істотною умовою договорів оренди державного комунального майна.

valium online no prescription

Наступне звернення адресовується Арсенію Яценюку. В ньому депутати засуджують підняття тарифів на природний газ для населення та вимагають терміново переглянути та знизити ціни на газ.

xanax online without prescription

Серед інших вимог – використовувати природний газ українського виробництва для забезпечення потреб населення, встановити річний обсяг споживання газу на оселю у межах 2500 м3 та знизити ціни на паливно-мастильні матеріали. У третьому зверненні в Яценюка вимагають скасувати Постанову Кабміну від 18.06.14 року для забезпечення рівних прав газопостачальників та теплопостачальних підприємств.

buy klonopin online no prescription

Не забули депутати Кам’янець-Подільської міської ради і про своїх колег із Верховної Ради: у них просять прийняти «історичне рішення і в жодному випадку не голосувати за зміни до Конституції, які стосуються особливого статусу Донбасу, як би його не називали, за красивою ширмою інших слів, сховавши йог справжню, жорстоку, сатанинську суть – узаконити окупантів, чий чобіт топче українську землю».

buy valium online no prescription

«Путінські зміни до Конституції України – це неповага до могил тих, хто віддав життя за волю України під час війни з російськими окупантами на Донбасі», – йдеться у зверненні.

xanax online without prescriptionbuy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Влада
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100