Статут міста: питання відкладається

Автор: Zlom, 27 Січ 2016

buy xanax without prescription

Громадські обговорення щодо прийняття нового статуту Кам’янця-Подільського закінчились сваркою і рішенням розробити “новий якісний” проект документу.

valium online no prescription

Як повідомляє громадське телебачення podillya.tv: вчора (26 січня) в сесійній залі міської ради відбулись громадські обговорення проекту нового статуту міста, який розробило юридичне управління. Участь в обговоренні взяло всього 16 мешканців міста.

xanax online without prescription

На порядок денний виносились питання правок та доповнень до проекту, які громадяни мали змогу надавати протягом двох попередніх місяців. Однак все закінчилось при розгляді першої пропозиції, яка надійшла від делегованого представника громадянського суспільства (голови Громадської ради) Валентини Магілат і була підтримана більшістю присутніх наступного змісту: “Відтермінувати розгляд статуту і прийняття статуту територіальної громади міста до написання нового якісного тексту статуту”.

buy klonopin online no prescription

Після цього в залі панували суперечки, у висновку яких було прийнято рішення розробити новий проект на основі модельного статуту з пропозиціями, що надійшли від громадян і будуть надходити в процесі його створення.

buy valium online no prescriptionxanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Влада
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100